Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowban mi a külömbség a PvP...

Meszibence kérdése:

Wowban mi a külömbség a PvP és az RPvP szerver között?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiken jobb ha csak simán küldizni akartok (tudom hogy van normal szerver is csak kíváncsi vagyok)

#Wow-szerver-pvp-rpvp
2015. jan. 15. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az RPvP szerver azoknak van akiket kimondottan a szerepjáték része érdekel, azaz eléggé azonosulnak a karakterükkel, úgy beszélnek mintha tényleg ők lennének azok, ilyesmi :D

PvP szerveren nincs ilyen, plussz a contested zónákban állandóan támadható vagy illetve te is megtudsz támadni akárkit.

PvE-n meg ezt kitudod kapcsolni/vagy alapból nem lehet, ezt nem tudom pontosan.

Amúgy viszont nem az van, hogy PvP szerverne pvp-znek, pve-n meg pve-znek, a legerősebb guildek szinte mind pvp szervereken vannak.

2015. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
RP-nél a karaktered nevében beszélsz, nem futsz, nem gyalogolsz át másokon, szóval eljátszod a szerepet. Én amúgy a normálra szavazok, vagy ha muszáj, akkor a PvPre.
2015. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából a pvp szerverből elég keveset lát az ember, nem túl gyakori a world pvp. De aki szereti ezt a részét akkor jó móka lehet, random betámadni az embereket.


Olyan pvp szerverre viszont nem érdemes menni, ahol nagyon fel van borulva az arány a két frakció között, legalábbis a kisebb frakcióba nem, az elég szívás úggy :D Ha meg a nagyobba mész akkor lehetnél akár pve szerveren is, mert túlerő ellen nem kötözködnek, 1v1-be meg nagyon ritkán támadnak meg, engem legalábbis.


EU-Outland szerveren voltam egy időben, ott nagyjából egyensúlyban volt az alli meg a horda, voltak is jó kis world pvp-k.

2015. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!