Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet még új SONY PlayStat...

Hol lehet még új SONY PlayStation 2 játékkonzolt vásárolni?

Figyelt kérdés

Rengeteg hazai és külföldi áruértékesítő/viszonteladó portál kínálatát végigböngésztem már, de csak használt termék áll rendelkezésre valamennyinél.

Tisztában vagyok ezen típus elavultságával, de számomra gyűjtői értéket képvisel, ezért is lenne fontos az új készülék.



2015. jan. 20. 21:45
 1/5 A felhasználó ***** válasza:
Aligha találsz már, nem gyártják többé.
2015. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű sehol. Nokia 3410-est sem árulnak már egyik mobiltelefon üzletben sem.
2015. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos 2013.-tól már nem gyártja tovább a SONY, csak tavaly láttam pár darabot a földön heverni egy Auchan hipermarketben, de akkor nem engedhettem meg magamnak.

Több mint 10 éve van már ilyen masinám (nem is egy), de már mind elindult a természet örök érvényű körforgásának varázslatos mezején (konkrétan nettó rothadásnak indult az egész mechanizmus, a műanyag meg lassan komposztálódik).

Így ha szeretném megőrizni a videojáték ipar felvilágosodásának eme kiemelkedően ragyogó mementóját az utókor (tehát az idősebb énem) számára, be kell invesztálnom egy fiatalabbra.

Vagy ha fiatalabb nem jön, marad egy kevésbé lelakott öregecske... :D

2015. jan. 20. 22:28
 4/5 A felhasználó ***** válasza:
Vagy megpróbálhatod emulálni.
2015. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bálint117 válasza:

Én találtam Szlovákiaban, vadonat új, ha még aktuális! Maradt még nekik pár darab!


[link]


vadonat új!

2015. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!