Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még értelme elkezdeni...

Van még értelme elkezdeni Leauge of Legends játékot?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mért ne lenne? mai napig sokan játszák.


Kipróbálod, ha tetszik játszol, ha nem tetszik ott hagyod.

A legjobb, ha van ismerősöd, akivel mehetsz együtt és tud segíteni neked az elején, az elég hasznos.


Viszont most szólok, a community egy rakás lótrágya, ha jó vagy az elején pattogni fognak, anyázni meg egyebek (ha rossz, akkor is). TAB és a név mellett van kis beszéd ikon, arra ha rákattintasz nem látod mit ír az adott személy, így nem megy fel feleslegesen az agyvized.

2015. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a plusz :)
2015. jan. 13. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van fölös 500-1000 órád, miért is ne? Én inkább 50 másik játékot játszanák végig annyi idő alatt, de szerencsére nem vagyunk egyformák.
2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi a felesleges, az csak,nézőpontkérdése. Ha valaki élvezi azt az 500-1000 órát, akkor nem fogja feleslegesen elköltött időnek érezni.
2015. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kezd el nyugodtan és ha van barátod az tényleg sokat dob a helyzeten mert én régen elkezdtem egyedül és csak rageeltem de hogy a barátom segít akkor így sokkal élvezetesebb és jobb
2015. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amivel mai napig is ilyen sokan játszanak bármikor érdemes belekezdeni.

Én is úgy kezdtem neki, hogy kicsit féltem, mert már mindenki annyira pro volt ;)

De azóta 21-es szinten vagyok, és viszonylag megy :D Nem zavar ha nem vagyok a legjobb, nem is várom el magamtól.

2015. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én már 28 :)
2015. máj. 27. 06:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!