Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17-évesen van értelme elkezden...

17-évesen van értelme elkezdeni? (A TÖBBI LENT) értelmes válaszokat felpontozom!

Figyelt kérdés
17-évesen szeretnék elkezdeni hangszeren játszani van értelme ? és ha van AKKOR MILYEN HANGSZEREN van értelme elkezdeni ?

2013. márc. 10. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted hiszen még semmivel nem vagy lekésve.. De mivel nem tudom h fiu vagy lány vagy igy most mindkettőre ajánlok... Szóval h fiú vagy én a dobot,gitárt vagy a szintetizátort... Ha lány szerintem zingora vagy hegedű...
2013. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van :) Sokan még 40-50 évesen is elkezdenek(ismerek olyat),ők sincsenek elkésve,de Te 17 évesen pláne.


"AKKOR MILYEN HANGSZEREN"

Milyen szempontból nézve?Ha zenész szeretnél lenni,tehát ebből akarsz megélni,akkor igényes hangszerekkel ne igen próbálkozz,nem divat manapság.Csak az 5perc alatt összedobható tuc-tuc(azt meg nem szeretném inkább a zene kategóriába sorolni,elnézést a rajongóktól).


Ha csak hobbiból,akkor pedig szerintem az ízlésednek megfelelően válassz.Mondjuk ha szereted a komolyzenét,akkor zongora,vagy hegedű,stb.,ha a kicsit modernebbet,akkor dob,gitár,basszusgitár,ilyesmi.

2013. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szokták mondani:tanulni sosem késő :) Persze hogy van értelme a hangszer szerintem emberenként váltózó de szerintem a gitár a legjobb :)
2013. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoakt
2013. márc. 10. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő :) 14 éves korom óta gitározom, valamennyire a basszgitárhoz is konyítok, és most gondolkozom rajta, hogy nem lenne rossz, ha legalább alapszinten megtanulnék zongorázni ;) 16/f
2013. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van! A zenét elkezdeni sosem késő. ésa szoktak mondani olyat hogy minél előbb kezdi az ember annál könnyebben meg fog tanulni, Ez hülyeség!! van olyan ismerősöm aki 40 körül van és most jár zenesuliba (dobol). e bármilyen hangszeren van értelme elkezdeni. az ami hozzád legközelebb áll, vagy a te zene ízlésednek megfelelő!(és esetleg azt a zenét le is tudnád vele játszani). :) Sok sikert a zene tanuláshoz ha belekezdesz!

egybként én klarinétozom, és jövöre kezdek zongorázni(művészetibe megyek) /14L/

2013. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

hangszeren játszani soha nem késő megtanulni. :) Én pl. lassan 6 éve gitározok és 16 vagyok. Szóval szerintem előbb is elkezdhetted volna :D Én ajánlom neked a gitárt, dobot, hegedűt, nagybőgőt. De igazából véve tök 8, mert úgy is azt kezded el, ami tetszik.:D

16/L

2013. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkit felpontoztam :)
2013. márc. 15. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!