Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet, hogy a profik...

Hogy lehet, hogy a profik csalnak CS:GO-ban?

Figyelt kérdés

Egy csavo kapott VAC bant es beismerte a csalast illetve kiadott egy rakatnyi professzionalis jatekos nevet aki szinten csal.

Egyaltalen a profik milyen hackeket hasznalnak illetve a turnamenteken gondolom lecsekkoljak a gepuket szoval, hogy a fenebe tudnanak csalni?

Wall+Aim bot az nagyon atlatszo lenne. De akkor megis mit hasznalnak?

(Egy csavo asszem a Titan-ban jetszott es a turnament kozepen kapott VAC ban-t)



2015. jan. 10. 16:47
1 2
 11/14 papics válasza:
amúgy ki volt az aki ezeket a professzionális játékosokat lebuktatta?
2016. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam ne ilyen feltünő csalásokra kell gondolni a profiktól, mint WH meg ilyenek. Hülyék lennének WH-t használni. A profik sokszor a játék hibáit használják ki. Emlékezzünk csak vissza a tavalyi botrányra mikor az egyik csapat (már nem jutt eszembe a nevük) sniperese az égen EGY PIXELRE felugrott, ami olyan tulajdonságokkal bírt, mintha talaj lenne és megtud állni rajta, onnan meg pillanatok alatt kilőtte az ellenfél tagjait. Ilyen csalásokra kell gondolni, mikor a játék hibáit használják ki, el is mondták, hogy tömve van ilyenekkel a játék.
2016. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szopcsecs válasza:

Igen is lehet,és wh-nak is lanon,nagy versenyeken,vagy éppen majoron. egyszerű,és kicsit belegondolva full egyszerű. nem vágom mi a neve a csalásnak,ugyanis még egy csalást sem probáltam. a lényeg,hogy a profiknak nem teljesen ugyanolyan wh-juk van mint ami nekünk elérhető. hangjelzésekkel találják meg az embert a fal mögött. ha mondjuk rá céloz falon keresztül,vagy közel van a célkereszt,pittyen egyet a füles. és ezt csak ő hallja.


A másik dolog,hogyan tudják telepíteni a lanon,versenyen a csalást? Egyszerű. amit hoznak egeret/billentyüzet/fülesbe van benne a program. És nem kezd el semmit telepítgetni,ugyanis a program automatikusan megkeresi magának a mappát,felülírja amit kell,és persze magától indul el,mikor bedugja a gépbe.

én voltam már lanon,profik ellen,és nem profik ellen is nyomtam már,és azt kell mondjam,hogy elszomorító amik ott mennek. Ugyanez elmondható az élő bajnokságokra. értem én,hogy dopping kell,mert elérte teljesítő képessége csúcsát,de ne így.. persze a profiknak ez az életük,ebböl élnek,és mivel nagyon jó pénzt szakítanak,nem hagyhatják,hogy 1-1 rossz széria miatt kirúgják a csapatból.

2017. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Azutvege válasza:

Game : [link]


Ha szeretnél többet tudni a programrol, írj nyugotan. A cheatet csak a csalók ellen asználjátok

hogy könnyeb legyen a csalók elen védekezés.


Maga a file nem tartalmaz premium szolgálatot, ezenben nem ajánlom a feltűnősködést,

főleg alacsony rangsorban !!!!

Magyarán csak (wall hack,skin) asználata a biztonságos

A dll.filet nem tudod asználni ha antivirusal van ellátva a géped, kapcsold ki !!!!


Amit még tudni kell hogy a rendszer nem ismeri fell a szoftver, így nem tud elenörizni (nem kapsz automatikus kitiltást) de

a sok jelentés után elenörzés során veszel részt és kitiltás folyamatába kerülsz, ez saját felelősséged miatt lesz!!.

Magyarán, előleg kapsz tájékosztatást, rosszabik esetben azonali kitilás a tulaj döntése szerint.


CS:GO, offline szerverén ki tudod probálni a beállitást, HOME gomb bekapcsolás


Ha szeretnél prémiumot: [link]

2018. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!