Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hyper-Super Gamer PC összeállí...

Hyper-Super Gamer PC összeállítása (csak a halál profik írjanak)?

Figyelt kérdés

Üdv!

Én mindig a Playstation híve voltam, de mostanság felkeltette az érdeklődésemet az a tény, hogy a PC sokkal sokoldalúbb.


Nekem most egy olyan 20000ft értékű PC-m van amin még az MP3 zene is csak akadozva megy. :DD


A kérdésem az lenne, hogy egy olyan PC amin a mai legmodernebb játékok futnak mennyibe kerülhet, illetve milyen alkatrészekből álljon? Nem igazán értek a PC-khez.


De pl olyan érdekelne amin hibátlanul és szaggatás mentesen fut a Titanfall, a COD legújabb része és a többi hozzájuk hasonló játék. Olyan PC érdekelne, ahol több ilyen nagyszerű játék is elfér. Nem olyat ahol feltelepítek 2 játékot és akkor az van hogy betelt a meghajtó meg ilyesmik. Hanem valami tökéletes megacsodát. :DD



#PC #überkirály pc
2014. nov. 8. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ami a mai játékokat fullon viszi, az 250 ezer körül fog fájni. És ez csak maga a számítógép házastul, se egér, se bill, se képernyő, se hangfalak :)


Ha pontos gép összeállítást keresel, véleményem szerint a számítástechnika - hardverek résznél tedd fel ezt a kérdésedet, ott jobban értenek hozzá.

2014. nov. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod nincs olyan összeállítás amin minden játék akadás vagy más probléma mentesen futna. 200-ból bőven össze tudsz dobni egy korrekt/erős configot, de ha a pénz nem számít 500 ezerért is össze lehet dobni egy jó játék configot.
2014. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Csak felesleges. /ezt lehagytam sry/
2014. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet akkor mégis jobb a PS4 vagy az Xbox One, mert ott nem szaggat. Minek adjak ki egy gépre 500 ezret ha még azon se fut 1-1 játék hibamentesen. :)
2014. nov. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!