Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért játszanak sokan a...

Miért játszanak sokan a League of legends-el? Elég gagyin van megcsinálva.

Figyelt kérdés
A játék kilépett hibával, majd én kaptam 10 perces várakozás....Azután meg bedobott 3v5-be, mert 2 AFK volt a csapatunkba. Ennél azért vannak igényesebb játékok..
2014. dec. 31. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátaim nagyon szeretik, de én sem értem...
2015. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van akinek gagyi, van akinek nem.

Rangsorolt/ranked játékon azért jóval kevesebb az afk, mivel ott elég komoly bannokat lehet begyűjteni pár afk meccsből.


10 perc várakozást én még csak magasabb rankednél láttam, kis szinten sose.


Igazából akkor jó, ha van egy ismerősöd, aki tud segíteni, mit érdemes csinálni, mire figyelj oda, stb.

2015. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most azért van gagyin megcsinálva mert 2 ember kiafkolt? Hát kiscsillag én játszok még Smite- al, Dotáva, CSGO- val és képzeld mindenhol találkozok afk játékosokkal. Akkor most minden játék igénytelen pár ember miatt akik nem tudták/akarták befejezni a meccset?
2015. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezer éve játszom MMORPG-kkel, RTS-ekkel, Diablo-klónokkal, de a MOBA stílus nem tudott megfogni. Beletoltam 10-15 órát a LoL-ba és a DOTA-ba is, de továbbra sem értem a népszerűségüket. Szerintem rohadtul unalmas 45 percen keresztül klikkelgetni. A Blizzard MOBA-jával azért még teszek egy próbát, ott állítólag pont a rövid, pörgős meccsekre mennek majd rá.
2015. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen meg van csinálva a LoL legjobb casual MOBA játék nem véletlen több 10 millióan játszanak vele. És nem az AFK-k száma teszi igényessé hanem a folytonos javítások , balance-ok . AFK mindig mindenhol van ami online játék hiszen sose tudhatod xy mikor megy el gép elől.....több mint 6-7 ezer meccs után 3x-5x ha volt riot szervereivel bajom de kiengeszteltek mindig (EU szerver split és egyéb Patch galibák után).
2015. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!