Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondják sokan Zed-re,...

Miért mondják sokan Zed-re, hogy sz*r champion? (League Of Legends)

Figyelt kérdés

Akkor kezdtem el LoL-ozni mikor ő volt az új champion, és épp free volt, azonnal megkedveltem.

Nagyon erős, az ultijával tuti gyilokot lehet tolni, ügyesen kell kezelni az tény, de az egyik legjobb kombós kari.

Attól, hogy nem tudják kezelni, még nem kéne azt mondani rá, hogy fos, mert nem az.

Én a spelles ranged karikat nem tom kezelni, de én annyit mondok rá nekem nem jön be hanyagolom .


2013. aug. 12. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
meg ilyet, hogy haszontalan pff . legjobb burst-ök egyike(ha nem a legjobb) ha az ultija ráragad valamelyikre aki épp megmenekül kb 300 élettel, az tulajdonképpen meg sem menekült, mert "robban" a cucc 3mp után
2013. aug. 12. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én még senkivel nem találkoztam, aki annyira szarozná, de bevallom, először nekem se tetszett. Érdekes, de pont a nerfek után jöttem bele. Most a kedvencek között van.
2013. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a lényeg. sokan azt mondják rá , hogy nehéz kezelni. érdekes hamar ráéreztem, hogy kell művelni a dolgokat vele. sokáig csak vele toltam(2hónap kb)
2013. aug. 12. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az mondja rá aki nem tud vele játszani. Mondjuk nehéz is egy champ.
2013. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!