Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends! Szerintetek...

League of Legends! Szerintetek melyik a legjobb 6300-as champion?

Figyelt kérdés
Mivel most venném meg a legelső 6300-as chapionomat és gondoltam kikérdezem a véleményetek! ( minden boziciott szeretek, mindenhol megálom a helyem) (AD AP jöhet)

2013. aug. 3. 15:39
1 2
 1/11 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Ahri/Varus/Zac
2013. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz,de kifejtenéd miért?
2013. aug. 3. 19:46
 3/11 Nami the Tidecaller ***** válasza:

Zac most szerintem a legjobb jungeles,sok a cc-je,van sustain-je,teamfightokban nagyon jó és tankos.

Varus a kedvenc adc-m,van cc-je,tud poke-olni,meg %hp-s sebzést csinál ha felpakolod az ellenfélre a W-jét és elnyomod rá a Q-t/E-t/R-t.A W-je valamennyivel könnyíti a last hit-et.Az e-je lassít.Semmi elugró képessége nincs,szóval óvatosan kell vele játszani.

Ahri,neki a gömbje (Q) ha visszafele jön true damage-t csinál (nem csökkenti a sebzést mértékét semmi,a magic resist se).A Q-ja területre ható varászlat ami nagyon jó.Ha az E-jével betalálsz akkor egy full kombót simán elnyomhatsz és abba a papírabb champ-ek bele is halnak.Meggankelni se tudnak téged mert az ő ultijával tudsz hármat ugrani és simán elmenekülhetsz így.Persze beugrásra is használhatod.

2013. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi,eddig Ahri tetszik a legjobban! :3
2013. aug. 4. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:

ADC-nek ajánlok egy Dravent, egy w, e kombóval simán elkaphatsz egy ellenséges carryt, és ugyanúgy menekülésre is alkalmas. A q-ja meg szép sebzést osz, és ha elkapod újra dobhatsz egyszerre akár 2-vel is. És egészpályás ulti :D

AP-nek pedig egy Fizzt, nagyon jó assassin, gyengébb champikat instant killben megeszi, mozgékony, lassít, és van olyan képessége, ami semlegesíti az ellenfél egyik támadását (pl Cait ulti ellen bitangmód hasznos, de sok más esetben is persze) egy picit masszívabb is mint Ahri (nem sokkal azért :) és erős ulti. Egy kis gyakorlással az egyik legerősebb champ a játékban.

Tank supportnak pedig ajánlok egy Tresht, a q-val elkapja az ellent, ami adc-dnek nagyon fog tetszeni, lámpával véd és kiszed a szorult helyzetekből, ultija is lassít és sebez. Passzívjából pedig egy rakás AP-t ls armort szerezhet.

Jungle pedig szerintem Nautilus, a rengeteg(!) cc miatt. Neki van a legtöbb a játékban. Kirántani is tud és nagyon masszív.

2013. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké köszi! :3
2013. aug. 4. 16:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Elise-ről mi a véleményetek? ( Csak mert haverom mindig mid-en van,én inkább top vagy bot vagy jungle )
2013. aug. 5. 09:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Zed : aprítós lassítós nagy damage komoly burst, adc-ranged-mage kivégző harcos ha jól tudod használni és időzíteni az ultit és living shadow-t
2013. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elise szerintem szutyok. még Riven a jó kell neki egy kis cd cucc és fél percenként tudja lődözni az ultiját, tud stunolni az e képessége armort ad, a q-jával ki tudja ütni nunu-t az ultijából (meg gondolom a hasonló mechanizmusú ultikat)
2013. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elise egyik kedvenc karim, nagyon jó jungle, bár sajna nem rég nerfelték az ugrós képességét. Ez nemrég volt, azóta még nem játszottam vele. Jó kari, mindenképpen ajánlom. Jungle és solotop voltam vele általában, a mid valahogy nem ment olyan jól.
2013. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!