Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends legjobb...

League of Legends legjobb Tank champion?

Figyelt kérdés
Én szerintem Rammus, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.Amúgy Rammus-t lehet használni lanokon vagy ilyen helyeken? Mert úgy rémlik hogy nem, nem tudom honnan.

2013. febr. 3. 21:05
1 2
 1/12 AccountManagerkovács ***** válasza:
Rammus adk ellen valóban jó, de lane-elni nem lehet vele, max. jungelezni. Az ő "párja" az ap-ellentank Galio. Én személy szerint Garent kedvelem tankként, mert még ha teljesen védelmi buildet csinálsz neki, akkor is elég jó sebzése van és a W-jének a passzívja miatt az ellenálló képessége sokkal jobb, mint a többieké. És akkor még a regenerálódásáról, az ingyenes varázslatairól és a toronyölő képességeiről nem is beszéltem...
2013. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Garen valóban jó, lanekre hozhatod még cho-gathot,singedet ha olcsóbbak között keresgélsz.
2013. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Singedre voksolok..

Elsősorban ne feledjük el hogy az élményért játszunk, és ezt Singed garantálja!

Ezenkívül nagyon erős tankot takar, és emellett még nagy a dmg-e is!

Megölni ritka nehezen lehet, és teamfightokban is rendkívül hasznos!

Emellett megjegyzem ap-ként 3v3-ra az egyik legjobb pick, akár 2v1et is le lehet vele hozni megfelelő last hittel...

Egy szó mint száz.. csak ajánlani tudom!

Sok szerencsét!:)

2013. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem Shen nagyon jó+erős tank!Az utijával bármikor odamehet amerre akar!+van tauntja meg a q skillje healel!Tehát szerintem Shen!
2013. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AccountManagerkovács ***** válasza:
Shent mindenhol tiltólistára teszik...
2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amumu a kedvencem... egyéni buildem van hozzá, amiben jó egyenszúlyban van az armor, magic resist, hp, és ap.

De emellet még malphiteot is szeretem nagyon. Mivel mindíg bannt kapnak, mostanában Maokaizok. Nagyon erős gankjei vannak. Nemkell a skillshoot neki.

2013. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Úgy látom ti még nem próbáltátok Dr Mundo-t
2013. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mundo egy rakat kaki, simán szétszedik!

Szerintem Cho'Gath. Ha az ultijával megölsz sok champet, megnő, és erősebb lesz.

2013. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
És maokai?
2013. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én személy szerint olafot kedvelem <3
2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!