Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ír a LoL rp vásárláskor...

Miért ír a LoL rp vásárláskor alapból egy szóközt a kártyaszámhoz?

Figyelt kérdés

Próbáltam venni rp-t de hibát írt... Aztán azt olvastam a supportnál, hogy nem szabad szóközt rakni a 4 szám közé. De alapból rak, szóval...

Légyszi segítsetek :D



2014. dec. 30. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

a kártyádon van 16 db számjegy.

Azért rak szóközt, hogy TE a vaksi szemeddel jobban lásd a szétosztást, ne keveredj bele a számok tengerébe. Ha úgy is írja ki, attól még egybe van, pl 3863846791647846, ez így egybe elég tömény, ezért látszólag szétszedi ilyenre 3863 8467 9164 7846, de nincsen ott semmiféle szóköz.


Én már elég sokszor vettem rp-t bankkártyával, nem egy nagyon bonyolult dolog. Ha nagyon nem megy, nyiss egy wordöt vagy jegyzettömböt, oda írd be a 16 számot szóköz NÉLKÜL és másold be a LoL Purchase oldalán.

2014. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!