Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire kell figyelnem konzol...

Mire kell figyelnem konzol vásárláskor?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy xbox 360-t vagy egy ps3-t. Az utóbbi pár napban inkább a ps3 felé tekintettem, mivel régebben volt xboxom már és meghibásodott, illetve 3 ledtől is tartok. A PS3nál milyen jellegű probléma lehet ? Illetve milyen ps3at szabad vennem ? mindegy, mennyi idős ? és hogy működik nála ez a szoftver cserélgetős dolog ? egy régebbi kiadás nem viszi a mai játékokat ? /eredetiben, nem akarok flashelgetni se xbox-t se ps-t/
2014. szept. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ps3-ból a superslim változat éri meg sztem a legjobban.Nekem is az van és tökéletesen működik.

Ps3 sem mindegy milyen idős mert a első változatoknak a Fat gépeknek a sárga led volt a vég.

A superslim mert a tárhelye miatt is megéri mert egyre több játéknál van az,hogy fel kell telepíteni a gépre + még a javítások,dlc-k és minden egyébnek hely kell.

A Ps-nek nagy előnye,hogy nem kell fizetned a multiért.

2014. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
superslim = slim ? vagy a kettő külön van ?
2014. szept. 11. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Van slim is meg superslim. A superslim a legutolsó változat.
2014. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!