Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek van olyan játék...

Szerintetek van olyan játék ami lekerüli a gta5 öt?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs!

2014. dec. 25. 11:14
1 2
 11/12 Nemohalacska ***** válasza:

Attól függ mit nézünk. Én speciel csak GTA-val játszok. A többi játékok egyszerűen nemtetszenek. Mert:


-A GTA egy univerzális játék mely egyszerű sztorival magába foglalja a mászkálást, lövöldözést és autózást mindent csak egy bizonyos szintig nincs semmi túlspilázva.


-Grafika hidegen hagy attól hogy jobb a grafika még nemfogom tudni jobban lelőni az embert vagy jobban teljesíteni a küldetést. Ebből következik azis hogy én mindig mindent minimum beállítások mellett játszok ami mostanra már belémgyöpösödött mert ugyan tudnék maxon is de Fe-Les-Le-Ges!


-Szabadság. Ezen nincs mit magyarázni.


-Életközeliség!!

Az ember mit lát ha kijön a házából?

Utakat, járókelőket és járműveket.

Mit látsz a játékban ha kijössz a házból?

Utakat, járókelőket és járműveket.

Jéé ugyanazt. :)


-Nem rugaszkodik el a valóságtól. Ok persze nemsok ember van aki ugyanezeket a dolgokat műveli de gondolom jópár emberrel előfordult már hogy rádudáltak az utcán. Olyan meg gondolom még senkivel hogy elkapta a lábát egy zombi.

Habár a GTA 5 karaktereinek speciális abilitásai több mint fölösleges ennek ellenére mégis aztmondom inkább ez mint mutánsok nemlétező fegyverekkel nemlétező szituációban nemlétező helyszínen.

2015. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
igazad van
2015. márc. 6. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!