Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek van olyan játék...

Szerintetek van olyan játék ami lekerüli a gta5 öt?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs!

2014. dec. 25. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam úgy majdnem mind...
2014. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lekerüli? Ezt se hallottam még...max lekörözi. Amúgy nincs szerintem, de barátom szerint a Far Cry 4 sokkal jobb.
2014. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Battlefield és a Minecraft említését várom még :D
2014. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"lekerüli"? Ezen mit értesz? Ha a lekörözést érted, akkor van. Nem kevés. pl.: Last of Us, This War of Mine, Neverhood stb.
2014. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az már más hogy kinek mi tetszik de a gta5 ben minden benne van.(csak megemlittem a ps4 es xbox one os belso nezetet is)

Far cry 4 nem rossz sot a 3is fasza DE abba nem repulsz vadaszgeppel nem gurulsz luxuskocsikkal stb A gtaban is tudsz vadaszni es lovoldozni is.

Minecraft az epitkezesen kivul nem nyujt semmi izgalmat

Battlefieldek faszk de nincs benne szabadsag , nincs olyan h mesz az utcan utud le az emberekrol a sapkat es kuldetesmentesen baromkodsz.

amit mondtatok mind jo jatek de egyutt adjak a gta 5öt

2014. dec. 26. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt jön a kérdés, hogy ki mi miatt kezd el egy játékot. Feltételezem, hogy az, aki egy jó történetre vágyik az nem Los Santosba megy "kirándulni" hanem előveszi a Last of Us-t, Heavy Rain-t, Mass Effect-et, Fable-t, stb.
2014. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a gta s gengsztersztori elég jó dehát ahány ház......
2014. dec. 27. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, nekem is tetszett, jó kikapcsolódás volt, de ha szimplán a történetre mennék, akkor nem a gta-t venném elő. Mondjuk gengsztersztoriban a Mafia 1-2 jobb, de ott nagyon kötöttek a kezeim.
2014. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok "lekerüli" XD

Egy pozitív érvem van mellette a grafika, ja meg az online rész.

GTA 5 küldetések: jógázz az asszonnyal,biciklizz a gyerekkel vagy kokózz,ezt vidd el ide vagy oda,kínozz embereket a pincébe,fuss versenyt, menj oda X emberhez és beszélj vele és miután lement a videó mission complete

hol voltak ilyenek az eddigi gta-ban

nemtom miért isteni mindenki annyira, én kb 1 hónpja vettem meg ps4re de szerintem a single részét végig se vittem

2015. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

idézőjelbe rakod a lekerüli szót de te se tudsz rendesen fogalmazni(utolsó mondat).

De az a lényeg, hogy olyan játékot nem tudsz mondani amiben ennyi dolgot lehet csinálni.

2015. jan. 5. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!