Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A 'The Walking Dead 2nd...

A 'The Walking Dead 2nd Season'-ben meg lehet oldani, hogy ne hozza fel minden act után a stáblistát?

Figyelt kérdés

Helo!


Meg lehet ezt oldani valahogy? Karácsonyi leárazás miatt megvettem steam-en, de rohadt idegesítő, hogy minden act után végig kell néznem a credit-et és bele se lehet pörgetni, vagy kihagyni, kinyomni. Tetszett az első évad is, de ott nem volt ilyen szívatás, a legvégén kellett végignézni és kész. Így sajnos elég elgondolkodtató végigjátszanom még egyszer, ha ezzel szopatnak és megy el vele az idő.



2014. dec. 24. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pont azok a legjobbak benne, én mindig a creditset vártam a végén, a zene meg a kép nagyon jó alattuk. De ha ennyire idegesítenek, akkor egyszerűen csak állj fel a géptől miután végigvittél egy epizódot, aztán gyere vissza vagy 3 perc múlva, addig tartanak.
2014. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon hosszúak. Végignézem, de ha többször akarod kijátszani, akkor már láttad és csak várakozol. Egyébként maga a játék nagyon jó
2014. dec. 25. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ha nincs kedvem végignézni a stáblistát, akkor megnyomom a Windows gombot, tálcánál kilépek a játékból, megynitom újra, és játszok a következő epizóddal. Ez kb. fél perc, vagy annyi se.
2014. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt csinálom jelenleg :D
2014. dec. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!