Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - skinek....

League of Legends - skinek. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Igazából 2 kérdésem is lenne, az egyik az,hogy kaptam karácsonyra rp-t, és szeretnék venni skint, de itt szeretném kérni a véleményeteket: Az első amire gondoltam hogy megveszem a Lélekőr Udyr kinézetet mert már régóta szemezgetek vele,de borzasztóan drága... ezért megnéztem mi más skinek vannak amiket megvennék, és pont meglehetne venni ennek az árán 4 másik skint:a Jégsárkány Shyvana,valamelyik Syndra skin,Fejvadász Nidalee és Thresh-hez a világbajnok kinézetet <-- itt a második kérdés ez a skin mikor lesz megint elérhető?A másik pedig, hogy szerintetek vegyek egy Lélekőr Udyr-t vagy ezt a 4 skint?

#skin #League of Legends #lol kinézetek
2014. dec. 23. 13:35
 1/9 anonim válasza:
szerintem érdemesebb megvenned a 4 skint. ha csak egyet veszel, akkor csak egy lesz. de ha 4-et, akkor több lesz, és ezek együtt talán jobban megérik, mint egy darab uj kinézet :)
2014. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, azt a 4 skint vedd meg az RP-ből. Én is, régebben egy Pulsefire Ezreal-t vettem.. Nem érte meg. Jobb 4 skin mint 1, nem? Ja és a Thresh skin úgy tudom már nem elérhető.
2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a Thresh skin múltkor Worlds alatt volt elérhet, valszeg legközelebb is akkor lesz (kibszott soká).


Figy, ez attól függ. Ha te leginkább Udyrt játszol, akkor cseszheted a 4 másik skinedet. Ha pedig nem foglalkozol eleget Udyrral, akkor meg nem éri meg az ulti skin. Neked kell eldölteni, hogy 1. melyik champekkel szeretsz sokat játszani, aztán 2. melyik skin tetszik.

2014. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Úristen te ezt kérsz karácsonyra? Egyébként a 4-el jobban jársz.
2014. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Udyrnál igazából nem csak a skin számít, hanem másik login képet állíthatsz be, ikont kapsz, stb. Tehát nem csak skint ad.


Világbajnok Thresh továbbra is Legacy skin, vagyis nem megvehető. Kétszer volt bent a boltban: Amikor kijött és most Halloween alkalmából.


4 jobb mint 1.

2014. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a 4 skin lesz megéve, ja és NEM kértem az rp-t, hanem kaptam a tesómtól meglepésnek.
2014. dec. 23. 23:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Akciósan jobban megéri skint venni, mert ugyanannyi rpért 2-szer annyi skint vehetsz. Mondjuk Syndra első skinje 2 hete volt, Nida és Shyvana skinje pedig nyáron lesz ( ez szerint: [link] )

Championship Thresh világbajnokságon szokott, szeptember,október körül. Ha tudsz várni és megtetszene pár másik akciós skin szerintem úgy vedd.

2014. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm ezt a linket ez nagyon sokat segít ebben az egészben(márha ha igaz amit ir).
2015. jan. 3. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha vannak eltérések(pl officer caitlyn november elejére volt kiírva és még mindig nem akciós), de nagyjából tudod mikorra számíts rá.
2015. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!