Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Mit jelent...

Koviberci kérdése:

League of Legends: Mit jelent az hogy: Snowballing?

Figyelt kérdés
Sokszor látom ezt a szót de nem igazán értem hogy mit is jelent? Akkor szokott szóva jönni mikor lane-n ezt kell csinálni ha előnyben vagy, vagy nem is tudom ponotsan. Lécci segítsetek.

2014. dec. 23. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Snowball = Adott lane-n (ösvényen) az előnyöd növelése.

Képzeld el hogy van egy hógolyód és ha azt gurítod akkor egyre nagyobb lesz, na ezt ugyanígy kell elképzelni. Mondok egy példát is: Ha mondjuk megölöd az ellenfeledet a 3. percbe és betolod a lane-t már előnyben vagy ha megölöd az 5. percben akkor tovább növeled az előnyödet és egyre nagyobb előnyöd lesz az ellenfeled ellen amit nagyon kegyetlenül tudsz kamatoztatni a többi lane-n harcoló ellenfeleiddel szemben és ezáltal segítve a csapatod. Remélem érthető voltam. :)

2014. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lényegében egy kezdeti előny megszerzése, amit megtartasz és folyamatosan növelsz az idő függvényében.


Ilyen lehet: több last hit, kizárod az ellenfelet a last hitből. Torony beverése. Sárkány leölése. Pénzt adó tárgy vásárlása (nem csak supportos, ott van pl Avarice Blade, +3 gold / 10 sec meg minion killért is kapsz). Szintben feljebb állsz (leütöd a hp-ját és kénytelen hazamenni).


Elég sok dologgal érhető el.

2014. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!