Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Lee sin megállja a...

LoL: Lee sin megállja a helyét a 4.21-es erdőben, vagy J4 jobb választás?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennél a kulcs a helyes játék. Megállja a helyét a jungleben majdnem mind, amelyik régebben is volt, a kérdés az, a későbbi teamfightokban ér-e majd valamit.


Lee Sin early game, gankelős jungler volt annó a régi jungle idején. Már akkor is (kb pár hónapja) Lee nagyon nagy early game nerfeket kapott, nagyon gyenge, ha nem helyesen van játszva. Ugyanakkor már nem lehet úgy kihasználni az early gamejét, lateben (véleményem szerint) pedig vannak sokkalta jobb junglerek.

J4 early nem gyenge, de a jungle újítás miatt az ő earlyje is visszább esett lényegesen. Ővele -ellentétben Leevel- kezdhetsz valamit teamfightokban, egy jó ulti képes megváltoztatni/megfordítani a fight kimenetelét.


Így látatlanban J4 most jobb, de ő sem a legjobb.

2014. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jarvannal én sosem játszottam mert nem tetszik, de sajnos igaza van az előttem szólónak, a riot úgy döntött, hogy az egyszerű junglereknek kedvez, vagyis azoknak amik AA központúak, mint ww, udyr, aatrox stb. Khazix és Lee is jelentősen visszaesett.
2015. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!