Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rubik kocka: Hogyan kell...

Rubik kocka: Hogyan kell tovább menni?

Figyelt kérdés
Youtube videón próbáltam nézegetni, hogyan kell kirakni a kockát, a fehér oldal és 2 sor sikerült, de a sárga oldal sarokkockáinak berakásánál elakadtam. Egyik általam nézett videóban se jött ki ilyen helyzet, ami nálam van. Valaki tud segíteni, esetleg youtube videót belinkelni? Előre is köszi!

2014. dec. 20. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2014. dec. 20. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebből a videóból 2 nap alatt megtanultam és rá 1 hétre már 1:30-at raktam.: [link]
2014. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sry rossz link... :D ez a jó: [link]
2014. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én IndaVideón találtam megfelelő videót, amiben érthetően elmagyarázták, de ha érdekel ennek a két saroknak a beforgatása, akkor leírom: (egyékbént ez az egyik legkönnyebben megjegyezhető és leggyorsabb)

Fogd úgy a kockát, hogy a citromsárga oldal jobbra nézzem, a fehér balra, és a két rossz helyen lévő sárga lap felfelé (esetedben a kék oldal felül).

Most bal oldal le, tető balra, bal fel, tető bal, bal le, tetején kettőt, bal fel, majd jobb le, tető jobbra, jobb fel, tető jobbra, jobb oldal le majd a tetején forgass kettőt. (hogyha teljesen azt akarod, hogy a többi a helyén maradjon, akkor a jobb oldalt tekerd fel. Egyébként ha kirakott kockánál háromszor egymás után ezt megcsinálod, akkor kijön mégegyszer a kirakott kocka, szóval így gyakorolhatod)

2014. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy könnyű helyzet. A két sárga sarok nézzen fel, illetve legyen a jobboldaladon, utána : LTL'TLT2L' R'T'RT'R'T2 :)
2015. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!