Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek olyan csapatot,...

Ismertek olyan csapatot, embereket akik készítettek már jó szinkront (olvass tovább)?

Figyelt kérdés

Igazából a Metro Redux Bundle ihlette a kérdést.

Anno már a S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky-t leszinkronizáltéák, de gondolom anyagi volt az elsődleges, mintsem más.


Szerintetek merre érdemes ezzel?

Tudom enyhén szólva nem kis munka, de filmeket is túlszárnyal. Aki ismeri, nem kell neki ecsetelni.


Merre lehetne elindulni, én vállalnám, ha lehetne valakikkel ebben dolgozni.


Készültek már hobbiszinkronok (mint Half-Life, DOOM)


de ahogy látom azok annyira nem sikerültek, annyira jóra. Lehet, hogy emberhiány miatt, lehet más Nem tudom.


Más helyet nem találtam, ahol fel tudnám tenni ezt a kérdést, hogy valami történjen is.


Szóval szerintetek? :)


2014. dec. 18. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kellenek hozzá jó hangú emberek, jó felszerelés, és jó hangmérnök. Túl nagy munka, nincs értelme.
2014. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Brothers in Arms Hells Highway-t vettem meg magyar szinkronnal, és iszonyatos munkát végeztek. A háború alatt úgy beszélnek mintha teázgatnának, frusztráló. Szerintem filmben is javarészt vacak a szinkron, és nem preferálom.
2014. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, na az mestermunka volt! Még most is előveszem, annyira eltalálták...
2014. dec. 18. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami eszméletlen lett!!!
2014. dec. 18. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint a szinkron vagy a játék?

A játékkal egyetértek, de szerintem a szinkron pocsék.

A beszédhangok rendben vannak, de úgy beszélnek hangos robbanások és lövöldözések közben, mintha egy teázóban ücsörögnének. Mintha boltban vásárolnák a szalámit..

2014. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ennél jobb pedig nincsen a piacon, tudtommal. Talán a Clear Sky.
2014. dec. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!