Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vissza tudom hozni az embereke...

Vissza tudom hozni az embereket? (Fable III)

Figyelt kérdés
A jaték vége fele, amikor megkoronáznak döntenem kell Albion pénzügyi dolgairól. Én mindig azt választottam, amelyik erkölcsileg jó, így nem lett pénzem és minden ember meghalt.. A kérdésem az lenne, hogy vissza tudom-e őket hozni valahogyan?

2014. okt. 28. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ha van korábbi mentésed. Bár lehet idővel kezdenek sokasodni, de ha ez meg is történik, akkor is lassú. Direkt jelezték az utolsó harc előtt mennyi halott lesz és volt lehetőség "időt kérni" és kicsit gyűjtögetni még. Ha "jó" döntéseket hozol, akkor zsebből kell fizetned a háború nagyját. Ha mindenki elhullik, akkor aztán tényleg "jó" döntések voltak, ugye? :)
2014. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Lehet, hogy itt az ideje újrakezdeni a játékot.. :D
2014. okt. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!