Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legendsben melyik...

Koviberci kérdése:

A league of legendsben melyik hősők jók 1v1-ben aramon?

Figyelt kérdés
Milyen hősökkel lehet jól 1v1-ezni, és érdemes tankot vinni, vagy bármi jó?

2014. dec. 10. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

távolságit szoktak vinni, általában olyat, ami kis szinten is nagyot üt.


Ezért vagy valami gyakori skillel rendelkező adc-t, pl ezreal, vagy ap-sat, pl ziggs.


Hivatalosan első gyilkosságig, 100 cs-ig vagy első toronyig megy, gyorsan kell lecsapni az ellenfelet. Én általában heal ignite-ot vagy barrier healt viszek.

2014. dec. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adc-nek jó Lucian is?
2014. dec. 11. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen igen
2014. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvencem az 1v1, és hidd el, hogy a Howling Abyss nem a legjobb erre a célra. Lehet, hogy a SR-en ott a top/bot faktor, de szerintem az nem okoz komolyabb gondot.

Ahogy én meg szoktam oldani:

- mind2-nek kötelező miden lanelni, csak azt a lanet lehet konkrétan pusholni

- nincs jungle, lehet menni jungle-be, de nem lehet jungle szörnyet megölni ( sesarisebaronsebuffoksecampek ofc )

- az inhibitor turreteket ( és annál beljebb mindent ) meg lehet védeni minden lanen, vagyis azokat a minionokat, amik éppen sebzik le lehet gyilkolni


Ez az egyik megoldás, a másik hogy 100 minion 1 midlane turret vagy firstbloodig megy. Én ezt kevésbé szeretem, mert így sok champion kiesik a lehetőségek közül.


A howlig abyssos 1v1-en én yorickkal voltam eddig a legsikeresebb, mert a map bónusz manaregenje és az instant tear , lvl 3 kezdéssel kevesen tudnak vitatkozni, ezen kívül cait szerintem elég jó a range miatt, a farmra jól rá lehet menni vele, és ha elég gyp az ellenfél akár a killre is.

2015. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!