Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben kik a...

Koviberci kérdése:

A League of Legendsben kik a legjobb hősők soloq-ban topon? Akikkel lehet carryzni?

Figyelt kérdés
Kb. silveres vagyok, és rankeden ha topot kell mennem nem tudom mit vigyek, talán pantheonra gondolok, az megvan, de ti kit ajánlotok?

2014. dec. 7. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Riven, Fiora, Renekton, Rengar, Pantheon, Jax
2014. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gnar a legjobb topos a "nagyok" szerint, én imádom nasust, a passzívja és a lane tartása miatt, na meg hogy hiába építesz tankot, annyi damage-ed lesz a Q-ból felstackelve hogy bárkit odakensz. Rumble is az egyik legjobb állítólag. Pantheon is szívós, de mindenkit lehet counterelni. Meg még akali, aki tud carry-zni is ha kell.
2014. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gnar most nagyon ott van a sűrűjében, mert jól lehet vele zone-olni, jó a laningface-je, meg azért teamfightban is oda tudja tenni magát - főleg, ha Mega Gnarrá alakul.

Annyit hozzá szeretnék tenni, hogy nem könnyű champion, és persze nem counterelhetetlen.

2014. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem counterelhetetlen, de lényegesen nehezebb counterelni mint a legtöbb másik champ-et. Kevesebb countere van.
2014. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, illetve az ellenfél játékostól is függ, hogy jobb-e nálad avagy sem.
2014. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tapasztalatból írom: Gnar az egyik main karakterem, többen is mondták hogy jól játszom vele ahhoz képest mennyire friss kari. De Pantheont az istenért se lehet vele kinyírni és még Nasus vagy Fiora is kihívást jelent. Az eddigi játékaim során ezeket tudom javasolni mint jó topos. Bár mindegyikkel nehéz játszani
2014. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nasust kivel könnyű kinyirni? Talán tariussal. Talán. xD
2014. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dariussal* :c
2014. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!