Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legendsben mikor...

A league of legendsben mikor fogok tudni rankedezni? Ugyértem mikor fogok keretet kapni? (bronz, ezüst. Stb)

Figyelt kérdés
30 szintü vagyok már
2014. nov. 27. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. jövő ilyenkor.
2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobban kifejtve: Szezonzárás pár hete volt assszem. Rankedezni most is tudsz, de január-február között lesz valamikor rank reset (tehát elejétől kezded), utána hivatalosan megkezdődik az S5. S5 végén ugyanúgy lesz jutalomosztás (köztül keret), az kb. egy év múlva várható.
2014. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a ranked ajándékok kiosztása minden szezon zárásakor történik meg. Ez most volt november 11-én. Neked leghamarabb victorius skined és/vagy kereted 2015 novembere körül lehet (jó 1 év múlva).


A keretet ezüst szinttől kapod, skint + wardot arany, vagy felette.


Jelenleg pre season fut, ekkor a rankedben elért eredményeid nem számítanak bele az új seasonbe, viszont MMR-ed nőhet, csökkenhet (eszerint kaphatsz jobb/rosszabb ellenfeleket, illetve magasabb MMR-rel a 10 meccs után magasabb divízióba kerülhetsz).


Bronzért csak 1 ikon jár, próbáld a képességeidet csiszolni és felmenni gold 5-be :D

2014. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!