Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik sims3-mas...

Szerintetek melyik sims3-mas kiegészítő a legjobb?

Figyelt kérdés
Én a házikedvencek és az évszakok között vacillálok, hogy melyiket vegyem meg. Szerintetek melyik a jobb,vagy esetleg van másik kiegészítő ami sokkal jobb eezeknél?

2014. dec. 7. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem jobb a házi kedvencek. :) Nekem megvolt az összes kiegészítő, évszakokban nem sok minden van a másikhoz képest. Nekem a természetfeletti erők tetszik a legjobban.
2014. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Szigetvilág a legjobb!
2014. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Énnekem az 1. helyen mindig a házi kedvencek volt és csak utána az évszakok. Miért? Mert: kutyáid, macskáid,lovaid és még rengeteg papagájod, teknősöd, kismókusod lehet! A ritkábbakat a szabadban kell befognod. SŐT! Még unikornisod is lehet!

Nekem ez a kiegészítò nagyon bejött!

Nem mondom, hogy az évszakok nem jó karácsony meg minden, de aki szereti az állatokat annak ez szerintem jobb! Nagyon élethűen vannak ábrázolva és minden állatból rengeteg fajta van!

Ha még nem döntöttél szerintem ha állatbarát és fagyiimádó vagy (a házi kedvencekben fagyiskocsi is van) akkor az àllatosat vedd meg! :)

2014. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!