Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban melyik a legjobb...

A Sims 3-ban melyik a legjobb kiegeszito? Es miert az?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 10:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az állatos, bár én egy ideje nem játszottam simssel, de amikor még sokat játszottam, nekem az tetszett leginkább :) Mert szeretem az állatokat. És a 2. az Évszakok. Szerintem :)
2014. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem az Egyetemi évek a kedvenc kiegészítőm meg a Nemzedékek,mert ezek jobban beleillenek a valós világba. Lehet benne lázadni,gondoskodni másokról,szebbek benne a gyerekek (:D) ,több játékot lehet venni. De régebben a Természet feletti erőket szerettem nagyon,talán a misztikussága miatt.Most már csak az a jó benne,hogy változik a Hold.
2014. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álomállások, mert normális munkák vannak benne, mehetek tüzet oltani meg ilyenek. Nem csak várom hogy végezzen egy épületben...
2014. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Évszakok..mert lehet benne fürödni a tengerben,hógolyózni,fesztiválokra menni,virágot szedni.
2014. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!