Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik wow kiegész...

Szerintetek melyik wow kiegészítő volt eddig a legjobb, legrosszabb és miért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb a lich king, ha nem lenne benne death knight. A kataklizmától viszont mindegyik borzasztó. Túl gyerekes, túl egyszerű, túl lélektelen.
2014. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a classic WoW volt a legjobb. A bc nem tetszett, csak a benne lévő armorok (t5-t6)
2014. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak akik régen kezdték azok nem nyitottak a változásokra, én pl a runescape el vagyok úgy hogy milyen jó volt amikor a goblinok csúszva közeledtek meg a tehenek is :D , de ha a wow még mindig csak kiegészítők nélkül létezne akkor bizony már mindenki azért sírna hogy milyen unalmas, szerintem egyre jobb, ami volt az is jó volt és mindig fejlődik ami jó dolog, bár most is lesznek furcsa dolgok hogy egy rakat statot az itemekből kicserélnek 2 re... de alapvetően szebb lesz a játék, csak kár hogy iylen drága, a havidíj az még nem is olyan nagy gáz de ha most majd decemberben újrakezdeném minimum egy huszasba fájna és akkor 2 hónapig játszhatok az új kiegészítővel, szerintem az eredeti a jó és nem azért mert hogy az milyen menő hanem mert ott tényleg mindig jönnek az új dolgok és nem unsz rá, főleg ha vannak rlf haverjaid ingame :D na de kinek a pap kinek a papné izé warlock :D
2014. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!