Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a top 5...

Szerintetek melyik a top 5 Sims 3 kiegészítő és miért? És melyik a legrosszabb az összes közül?

Figyelt kérdés

Az én listám:

5. Álomállások

Engem nem fogott meg annyira ez a nézzük meg mit csinálnak a Simek a munkában dolog de azért elég jó ellehet vele verni az időt.

4. Természet feletti erők

Ezzel jól ellehet szórakozni jó kis kiegészítő de mégsem fogott meg annyira.

3. Nemzedékek

Nekem bejött bár ebben kevesebb az újdonság (pl. nincs új város) de azért sok mindent belead a játékba.

2. Vár a színpad

Szerintem nagyon jó lett. Tetszik ez a sztárság meg midnen benne.

1. Egyetemi évek

LEGJOBB <3 Jó, hogy járhatnak a Simek egyetemre és van sok új interakció,buli ja és hála istennek a bulikon nem akarnak aludni este hanem kipihenten jönnek :D



2013. júl. 9. 19:51
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
75%

5.:Seasons

Főleg azért szeretem mert be lehet állítani a kinti viseletet meg természetesen mert lehet változtatni az évszakokat meg vannak fesztiválok is ^^

4.:Supernatural

Ebben a kiegészítőben nagyon bírom hogy minenféle természetfeletti lényt létre tudsz hozni de a kedvencem a dzsin ami sajna csak akkor működik ha megvan a vár a színpad is...

3.:University

Nagyon tetszik az egész a hajak ruhák cuccok....meg persze a város is^^ a kedvencem a raszta haj és a graffiti...bár egy picit talán hiányolom a gördeszkát...:P

2.:Pets

Na ez az örök kedvencem (bocs 2.) mert nagyon tetszik az hogy lehet lovat is csinálni (kedvenc állatom^^) meg úgy az egész mert imádom az állatokat :) És nem csak lovat, macskát és kutyát lehet csinálni hanem lehet tartani rágcsálókat, gyíkokat, madarakat, teknőst, kígyót stb....de az a kár hogy kevés cuccot kapsz hozzá...:/ ja meg egy várost ^^

1.:Island paradise

Ez a kiegészítő csak nemrég jelent meg de egyből beleszerettem *-* kapsz egy új várost ami tele van szigetekkel a cuccok is tök jók egy picit talán minden hippis :P de nagyon klassz és az benne a kedvencem hogy lehet saját üdülőhelyet vezetni...lehet búvárkodni is és vannak sellők is :P


Ez az én listám remélem tetszett^^ :P

2013. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én teljesen kifelejtettem a Season kiegészítőt :// Inkább azt tenném második helyre :D
2013. júl. 10. 10:05
 3/23 anonim válasza:

1. Pets

2. Világ körül

3. Supernatural

4. Egyetem

5. Island paradise


Kinek mi :)

2013. júl. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 petra.sli ***** válasza:

5.Katy Perry édes aoróságok

szerintem nem volt olyan jó

4.Egyetemi évek

3.vár a színpad

tök jó ruhák voltak benne

2.diesel cuccok

1. természet feletti erők

nekem ez tetszett a legjoban

de kinek mi

2013. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

6.pets;ez engem nem fogott meg annyira,nem vagyok állat rajongó,de nem rossz kiegészítő.

5.leszáll az éj;az elején még tetszett,de már kicsit meguntam.

4.évszakok; nagyon szeretem ezt a kiegészítőt,az a hiányossága viszont megvan,hogy nincs benne új város.

3. Világ körül; egyik kedvenc kiegészítőm! Nem lehet unatkozni,sok küldetés van,én imádom!

2. Természetfeletti e.; egyszerüen imádom ezt a kieg.-et,nagyon szeretek boszikat létrehozni benne,az elixírek is jók,nagyon klassz az egész kieg.

1. Szigetvilág; LEGESLEGJOBB! imádom benne,hogy a hàzam a tengerben van,és hogy sellő is lehetek. A víz alatti bùvárkodás és az üdülőhelyek is jók. Egyik nagyon nagy kedvenc!

2013. júl. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. júl. 28. 11:03
 7/23 anonim válasza:

1. Vár a színpad

2. Természetfeletti erők

3. Nemzedékek, Kisállatok

4. Évszakok

5. Egyetemi évek


Szerintem a legunalmasabb az alapjték, a többi mind jó. :)

2013. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

5. Leszáll az éj

4.Évszakok

3. Természetfeletti erők

2.Előre a jövőbe!

1.Szigetvilág

Legrosszabb szerintem a Házi állatok ,nekem annyira nem tetszik és sose csinálok a családnak állatot.

2013. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 eiassassins ***** válasza:

1.Vár a színpad--Jók benne a dolgok viszont nekem kicsit unalmas volt ez a sztárosdi


2.Leszáll az Éj--Ebbe is a ruhák,hajak tetszettek meg a hangszerek viszont az nem hogy a discokba csak 1-2 ember vaN


3.ÁlomÁllások--Mindig is hiányoltam a reálisabb munkát és most megjött igaz hogy ha családod van akkor nem túl praktikus mert sokat kell vele foglalkozni


4.Egyetemi évek--Tetszik hogy lehet egyetemre járni :) viszont szerintem az a heti 1 óra kicsit kevés


5.Nemzedékek--Szeretek családokkal játszani meg minden úgy hogy jah...

2014. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 eiassassins ***** válasza:
Ja és nekem a legrosszabb hm talán a-a-a hát nem tudom talán a Természet Feletti erők azért mert a zombik folyton zavartak de hogy legrosszabb olyan nincs
2014. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!