Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a top 5...

Szerintetek melyik a top 5 Sims 3 kiegészítő és miért? És melyik a legrosszabb az összes közül?

Figyelt kérdés

Az én listám:

5. Álomállások

Engem nem fogott meg annyira ez a nézzük meg mit csinálnak a Simek a munkában dolog de azért elég jó ellehet vele verni az időt.

4. Természet feletti erők

Ezzel jól ellehet szórakozni jó kis kiegészítő de mégsem fogott meg annyira.

3. Nemzedékek

Nekem bejött bár ebben kevesebb az újdonság (pl. nincs új város) de azért sok mindent belead a játékba.

2. Vár a színpad

Szerintem nagyon jó lett. Tetszik ez a sztárság meg midnen benne.

1. Egyetemi évek

LEGJOBB <3 Jó, hogy járhatnak a Simek egyetemre és van sok új interakció,buli ja és hála istennek a bulikon nem akarnak aludni este hanem kipihenten jönnek :D



2013. júl. 9. 19:51
1 2 3
 21/23 Indriasmith23 válasza:

1. Természet feletti erők

2. Világ körül

3. Évszakok

4. Szigetvilág

5. Egyetemi évek

ami viszont nem fogott meg az az Előre a jövőbe

2017. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

1. Leszáll az éj

Mivel nem a legjobb gépem van nem bírja el az összes kiegészítőt, ki kell válogatnom a kedvenceimet. Ez az a kiegészítő, amit mindig telepítek, mert tetszik benne az hogy lehetsz sztár, tetszik a város, a menő szórakozóhelyek, lehetsz akár mixer is. Szóval ja, ez a kedvencem


2. Világkörüli út.

Tetszik benne, hogy kicsig kimozdulhatsz a megszokott kerékvágásból, felfedezhetsz három új országat (aka várost), ahol különlegességeke botlasz. Pl Kínában elsajátíthatod azt ottani sportot (sry nemtudom hogy nevezik), Egyiptomban felfedezhetsz piramisokat, Franciao.-ban nektárt készíthetsz stb.


3. Álomállások

Tetszik, hogy nem csak elmegy a sim dolgozni és várni kell a munka leteltéig, hanem te magad is ügyködhetsz. Szépítheted a simeket vagy a lakásukat, lehetsz tűzoltó, szellemvadász stb.


4. Természetfeletti erők

Tetszik benne az, hogy lehetsz boszi vérfarkas, dzsinn, vámpír, tündér és akár szellem vagy zombi is.

Viszont egy idő után unalmasnak találtam, és kezdtek idegesíteni a zombik akik be akartak jönni a házba. XD


5. Előre a jövőbe

Tetszik benne, hogy ahogy a nevében is benne van, hogy a jövőbe utazhatsz. Megváloztathatod a jövőt, lehet szörnyű normális vagy egy paradicsom. Aranyosak a robotok és tetszenek benne az új tárgyak.

Azért került az ötödik helyre, mert rikán használtam, hamar meguntam.


Amiknek nem látom értelmét az a házszépítős, diesel cuccos kiegészítők. Semmi extra csak új bútorokat stb-ket kapsz.

btw a sims3 sokkal jobb és élvezhetőbb, mint a sims4 :D

2018. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

5.Vár a színpad

4. Egyetemi évek

3. A világ körül

2. Álomállások

1. Leszáll az éj

2019. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!