Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Néhány kérdés a World of...

Néhány kérdés a World of Warcraft-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. A Battlechest az összes kiegészítőt tartalmazza Cataclysmig bezáróan ugye? Tehát még a MoP-ot és a WoD-ot kellene majd megvennem.

2. Olvastam olyat, hogy egy bizonyos idő alatt összefarmolt a csávó annyi goldot hogy meg tudta venni a gamecradot... ez hogyan lehetséges, hogy játékbeli pénzt igazi valós pénzre váltott át, adott el?

3. Egyáltalán megéri megvenni és eredetin játszani, nem drága egy kicsit?



2014. nov. 22. 15:02
 1/5 anonim válasza:
Szia 3. kérdésre válaszolnék én szerintem nem éri meg megvenni
2014. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért mert nem tetszik a játék, vagy csak nem ér annyit?
2014. nov. 22. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed, olyan pénz amit nem fogsz hiányolni akkor vedd meg!:D

Szerintem nem éri meg meg venni.:S De ezt mindenki döntse el maga.

2014. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem maga a játék megérné, csak ugye a havidíj, na az már nem kellene. De ha 2-ik pontban leírt dolog működik, akkor akár jó is lehet. Alapból taurin játszom amúgy, de kellene valami olyan szerver, ahol nem csak magyar van, mert azért egy kis angol gyakorlás nem ártana.
2014. nov. 22. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdésekre válaszolván:


1.Igen, a battlechestben benne van az alapjáték, Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm. Kell a pandaverzum meg a hadurak.


2. Igen, lehetséges játékbeli aranyat accountra áttölteni (átcserélni). Felvenni, kézbe fogni sose fogod, de a battle.net oldalán vásárolhatsz belőle (kiírja hány euro van a számládon). Ebből vesznek game cardokat. De ne legyenek illúzióid. Aki ezt meg tudja csinálni, már rég a legjobb szett-ekben rohangál, napi 5-6 órát WoWozik, és még így is 3-4 hét, mire kiszedi a 2 hónapos kártya árát. Valamit valamiért alapon megy.


3. Csak rajtad áll, neked mennyit ér meg. Én 6 évig wowoztam és tapasztalatból mondom, számomra nem érte meg. Egy nagyon régi játékról beszélünk, ami elavult rendszerre épül, próbálják foltozgatni, de nem hiszem, hogy sokáig húzná. Erre a legjobb példa a WoD kiegészítő. Tele van hibákkal, nincs akkora húzóereje, nincs úgymond legújabb főellenség, csak azért dobták ki ilyen hamar, mert mentek el az emberek WoWról (meg persze a pénz miatt). Egy szélfútta kóreai MMORPG, ami 2010 után jelent meg tud annyit, mint a WoW (és sok esetben ingyenes is).


WoWnál ami érdekes, az a hatalmas világ, és ez okozza a legtöbb gondot. Olyan brutális nagy a térkép, hogy grafikailag lehetetlen fejleszteni minden területet. Ha a mai játékok szintjére szeretnék átdolgozni őket, akkor jó 300 GB-ot foglalna a játék. Ez meg kell a francnak. A másik a craft rendszer. Annyiféle gyártható cuccot raktak bele, amit bonyolítottak a sok-sok kieggel, hogy komolyabb gubanc van benne, mint a gordiuszi-csomóban. Ehhez a crafthoz abból a craftból kell alapanyag, ha ezt meg akarom csinálni kell az, de azt csak a 3. totál más craft adja, amihez kell egy 4., hogy elkészítse a 3. alapját, meg a többi. Agyatlanul átláthatatlan.


Röviden: Saját véleményem szerint nem éri meg, inkább vennék megint egy Guild Wars 2-t, ott legalább csak a játékot kell megvenni és ingyenes a játék. Felesleges pénzkidobás az egész. De persze rajtad áll, te mire költesz, neked mi kell.

2014. nov. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!