Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene nekem valaki? WOW-al...

Segítene nekem valaki? WOW-al kapcsolatban

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most szeretnék elkezdeni WOW-ozni. Még soha sem játszottam vele. Én eddig metineztem. Gondoltam, hogy kipróbálom. Tudok a wow-metin fanok közötti konfliktusokról. Legyetek szívesek ne olyanokat írni, hogy ne próbáld ki, gyere vissza metinezni stb... A metint már unom, 4 év után már nagyon. Na mind1, eltértem a tárgytól. Szeretnék segítséget kérni, hogy mit lenne a legárdemesebb kezdeni. Amikről tudok: paladin, mágus, harcos és ennyi XD.


Bocsi ha egy kicsit hosszú lett. Válaszokat előre is köszi.



2013. aug. 21. 21:37
 1/3 Csiß ***** válasza:
73%

Kezdésnek én egy huntert (BM) javasolnék.Viszonylag könnyű játszani vele.Az alapok elsajátításához tökéletes lehet.


Mi a fene az a metin? xD úgy hangzik mint valami party drog :P

2013. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A metin2 egy mmorpg játék. Googlézz rá.
2013. aug. 21. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

szia !en

Lassan 3 eve wow-ozom nagyobb kihagyasokkal . Abba most nem megyek bele milyen karaktert kene kezdened. Ha akarod akkor megtanitalak wow-ozni ,megtanitom neked a fontosabb dolgokat egyfeltetellel ha nem chat-be dumalunk.mind1 most nem megyek nagyon bele a dologba .Ha erdekel akkor irj ram.ja es a helyesirasi hibak miatt Sorr de nagyon gagyesz a billentyuzet .....:D

2013. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!