Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer pc-t vagy ps4-et érdemes...

Gamer pc-t vagy ps4-et érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?A Youtube videózást is el akarom kezdeni,szerintetek pc-s,vagy ps4-es videókra van nagyobb igény?Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 16. 02:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha mindent full HD-ben akarsz játszani, 8XMSAA-val és dinamikus árnyékokkal, akkor tényleg csak döcög. De 720-as felbontás mellett, egy kis bütykölés után szép és játszható mindegyik.
2014. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért egy 300-350 ezres gép kitart 3 évig. És nagyságrendekkel szebb és monumentálisabb élmény mint egy konzolon. (Like crysis 3 90 fps ultra)
2014. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Uram atyám, már 300e gépekről beszélünk!!

Pont erről beszélek, tehát egy pénztemető.

Persze, lehet 800x600-ban is játszani 3 év után, de minek.

Egy konzolra 6 évig legalább jönnek az aktuálisan legújabb játékok és gond nélkül lehet használni.

A PC Game piac pedig pont, hogy évről-évre nagyobb gépigényre tervez, hadd vásároljon a fogyasztó.

Két évente új hardver, ez nagy okosság!

2014. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Jó nagy hülyeség, szerintem akinek van saját keresete, de még egy gyerek is 1 év alatt simán össze tud kotorni 50 ezret, max gyűjti az aprót, de akinek tényleg van keresete, az simán tesz még lehet havonta is 50 ezret, HÁ MÉG ÉVENTE!!!!!


Pénztemető, de megfizethető, 50 ezer-ből még egy videókártya, következő évben még ram, azután proci, ha muszáj, bár az ritkább azt csá


Nem tudom, miért annyira nagy cucc egy gép.


Vettél 200-ért egy gépet?

Kijött egy játék, nem megy rajta fullon?

Elmész nyári munkára ha felnőtt vagy meg 2-3 havi fizudból össze rakod, de ez attól függ ki mennyit keres, és veszel bele új cuccot.


A PS-re minden szart meg kell venni, pc-n van torrent, és még ha kiraksz egy csomó pénzt is érte, akkor is simán visszakeresi az árát, mert a PS játékok árait elnézve.....


B*zd, veszel 2-3 játékot PS-re, és megvan egy jó videókártya, és már 2 van benne!!!! Ami megint húzza 1-2 évig, 1-2 év alatt meg kiraksz sokkal többet konzol játékra.....



Az utolsó mondaton van a hangsúly bizony!


Úgyhogy mindenki azt veszi, amit jónak érez!

2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Igazából a gép annak való, aki vérbeli gamer, a konzol meg annak, aki néha úgy beül egy jót kockulni, mellette egy laptop azt csá.


Igaz hogy az előző válaszomban a PC mellett álltam elég keményen, de erősen gondolkozok a PS4-en mert egy az hogy kellene egy laptop a továbbtanulásra, és mellé egy PS4, mert úgysincs sok időm játszani, és így sok játékot sem kell rá venni, vagy nem is muszáj, mert havonta kapsz, és játszol ha van kedved, de az örök kedvenceket persze megvenném! (Battlefield, GTA, Call of Duty stb.)


Itt pedig az első mondat a hangsúlyos!

2014. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem nézőpont kérdése.

PC mellett szól egyből az ,hogy nem csak egy dologra tudod használni,magyarul tudsz rajta internetezni,youtubeozni stb.Tény,hogy PS4-en is tudsz internetezni meg youtubeozni meg ilyenek de azert gépen kényelmesebb.

PC 1-0 PS4

Egy számítógép ami futtatja jól a mai játékok nagy részét az tény,hogy nem 300-400.000 forint ,hanem elég egy kb 200.000-s keret,de ez mégiscsak 2x annyiba kerül mint most egy PS4 és a jövőben 2 év múlva nem árt majd bővíteni.

PC 1-1 PS4

Grafika...Mind a kettőre gyönyörű.Nem nagyon lehet megkülönböztetni,ha minden fullon van PC-n talán egy kicsivel szebb.Viszont itt jön az elöző hogyha nem újítasz pár év alatt már vagy el se fognak menni a játékok gépen vagy gyengébb felbontással és egy high felbontásnál jobb a PS4.

2-2 itt nincsen győztes.

PS4 mellett és ellen szól ,hogy fizetős a multi.1 évre 15000 forint körül van ha jól tudom,viszont ha úgy nézzük,hogy ezért kapsz kedvezményeket és havi 2 új játékot akkor máris a Ps4 mellet szól.

Itt sincs döntés 3-3.

Mind a két platformra vannak egyedi szép játékok. (Last of us ps4,Starcraft 2 PC pl.)

4-4. Viszont a ps4 több éven keresztül szebb grafikát fog adni a Pc is de ahhoz 2 év alatt már fejleszteni kell benne.Játékokat már olcsón kapsz ps4-re használtan (pl Call of duty AW 7000 ft).Ha nem akarsz a közeljövőben fejleszteni akkor PS4 ugyanis ha azt szeretnéd,hogy évek múlva ugyanazon a felbontáson játsz ,bizony kell fejleszteni a PC-t.PS4 meg folyamatosan szebb lesz és nem kell hozzányúlnod.FPS meg ilyen tesztek fölöslegesek úgyse azt nézed játékba, ahova meg kell a 60 fps (lövöldözős) oda a Ps4 is adja a 60 fps-t lásd pl call of duty,battlefield.Egy GTA-ba meg nem szükséges és egyébként ha akarták volna a PS4-re is megcsinálták volna ugyanis folyamatosan 30 fps a Ps4 szóval menne feljebb is mint a codokban ahol 60.

Ezzel talán PC 4-5 PS4 .

viszont ha többet internetezel akkor lehet jobb egy PC.Nehéz döntés játékra talán konzol a jobb választás.

2015. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A kérdezőtől elnézést kérek hogy ezt ide is belinkelem de szerintem így könnyebb megálapítani hogy melyik legyen minthogy a kérdéseket böngésszük.

Szavazatok melyik legyen!

[link]

Én is hasonló kérdést tettem fel de 5 oldal után bele kavarodtam mert már a gép alkatrészeitől a grafikáig mindenről szó volt. De azt gondolom hogy több helyen többet látják és több jó választ kapunk. Aki tudja felteheti máshova is. Itt nem az a cél hogy reklámozzak hanem hogy megfelelő választ kapjon mindenki hogy melyik éri meg jobban nem pedig a sok kérdést bújni hogy most melyik. Remélem ezt mindeni megérti.

2015. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!