Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer pc-t vagy ps4-et érdemes...

Gamer pc-t vagy ps4-et érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?A Youtube videózást is el akarom kezdeni,szerintetek pc-s,vagy ps4-es videókra van nagyobb igény?Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 16. 02:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt kár kérdezni. Mindenki azt válaszolja ami neki tetszik.

Én PC-s játékos vagyok, és nagyon erős előny kéne a konzolnak hogy ez változzon.

Igaz, hogy ha mindent high-on akarsz játszani erős vas kell és az drága, de nem csak játékra használhatod, hanem videóvágásra, netezésre, filmezésre vagy akár levelezésre is.

Számomra a legnyomósabb indok az az, hogy míg a GTA V 18-20k körül lesz konzolra, addig pc-re kb. 13-14k :)

Ha így nézzük, nem is sokkal drágább a PC :)

Dönts, ahogy neked tetszik :)

2014. nov. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg PC-t. Majd kérdezd meg egy év múlva is, mikor megjelentek a hónapokig csúsztatott PS4 exkluzív játékok.
2014. nov. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.


Én PC-re szavazok, mivel számomra jobb. Lehet vele videót vágni, játszani, netezni, videót nézni és az esetek túlnyomó részében a grafika is kenterbe veri a konzolokét.


Árban nézve viszont egy profibb pc 300 körül van (vagy több), míg egy ps4 120, viszont azt a pc-t 5-6 évig vagy még tovább nem kell fejleszteni (+ játékoknál van lehetőség "ingyenes" használatra). Sokan azt mondják csak játékra kell nekik a konzol vagy pc, de hamar kiderül, hogy jó lenne rajta netezni, videót nézni és társaik.


Játékokat nézve vannak exkluzív PS játékok, de igaz ez a PC-s kiadásokra is.


Röviden: PC egyszer drágább kiadás, viszont sokoldalúbb, mint a konzol. Én PC-re szavazok.

2014. nov. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

pc, mivel tobb lehetoseget nyujt

ujabb amator youtubosokra meg nincs annyira igeny, mar igy is tul soman vannak

2014. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Legtöbb játék pc-n van, pc nincs keretek közé szorítva, bármikor újítható, javítható akár házilag is. Pc.
2014. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ha már van egy közepes géped amin kényelmesen tudsz netezni, filmezni és dolgozni akkor PS4. Én 1,5 éve vettem 200 ezerért egy elég jó PC, de már most érződik, hogy gyengűl. Persze a legtöbb játék még high beállításokon fut, de azért van már bőven kivétel. Ezért én most fogok PS4-et venni, mert elegem lett a vacak optimalizáltságból, a késésekből, abból, hogy ez most nem jön PC-re aztán 1 hónap múlva még is bejelentik. A mesterségesen felpumpált gépigényektől is tépem a hajam. Én mindig is PC-s voltam és az is fogok maradni, de ez a bánásmód amit ez a platform kap felháborító és így nem kérek belőle egy ideig. Inkább veszek egy konzolt ott nem kell a gépigény miatt aggódni, megvam a fix hardver, kényelmesebb, vannak exkluzívok amiket mindig is ki akartam próbálni tehát ez a nyerő. A PC-n maradnak a multis címek, az indie játékok és a régebbi AAA címek. Nekem így a legjobb. Aztán ha lesz keret majd megint lehet gépet fejleszteni. A PC amúgy már csak a Steam miatt éri meg.
2014. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A játékra épített pc az pénztemető!

Egy konzolon 5-6 évig tusod nyomni a legújjabb game-ket, nem kell félned hogy elmegy-e az adott játék.

Netezésre meg lehet egy ócska 20e Ft-os pc-t ia használni.

Gamer pc-t akkor építs, ha nem bános hogy viszi a pénzed és 2-3 év mulva elavult eladhatatlan netes géppé alakul át.

2014. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7: Ez már tíz éve sem állta meg a helyét, manapság meg pláne nem. A feleségem gépe hat éves, és a Metro 2034 vagy a Shadow of Mordor is gyönyörűen megy rajta.
2014. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A gép nagyobb kiadás tisztán láthatóan, de jobb mint egy konzol. Nem hiába futtatták sunyiban a gamescom-on a játékokat pc-n hogy ne tűnjön fel, ha le van terhelve a konzol, nem képes ugyanazt produkálni mint a számítógép. a #7 véleményére meg annyit, hogy nagyon nem gondoltad ezt át. Ha most újítasz egy full új pc-t minőségi alkatrészekkel, akkor az minimum 3-5 évig ki fog tartani, és az után sem lesz eladhatatlan netezésre való kacat. Ami 5 éve erőmű volt, az még ma is elfogadható teljesítményű számítógép. Tény hogy nem a legjobb, de elfogadható.
2014. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

#8: Azt nem hiszem, hogy gyönyörűen fut, max eldöcög...

#9: 5-6 évig biztos nem bírja, az én 1,5 éves gépemen nem megy már minden maxon, pedig 200 ezerért vettem és minőségi alkatrészekből lett összerakva. Egy 2-3 ezer körüli gép jóindulattal is 3 évig alkalmas arra, hogy normálisan játssz....

2014. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!