Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nautilus vagy Hecarim? LOL

Nautilus vagy Hecarim? LOL

Figyelt kérdés
Ezüstbe vagyok és a kettő közül az egyiket meg szeretnem venni a jungelbe,érdekelne hogy melyik a jobb.

2014. nov. 14. 12:39
 1/2 anonim válasza:
55%
Hecarim. Szerintem.... Én legalábbis op Hecarim junglereket láttam. Nautilus háát azt nem igazán láttam még jungelban. Ő support/toplane.
2014. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Neeem, Nautilus épphogy jungler, de ott sem igazán jeleskedik, topon meg egyenesen szemét.


Az a baj Nautival, hogy lategame csak egy tankes CC gép, az pedig soloq nem igazán elég, főleg nem ilyen alacsony szinten, mint a kérdező, mivel így 100% a csapatra (azaz esetek nagy részében 4 majomra) kell támaszkodnod. Hecával viszont azért le tudsz szedni embereket és nem is döglesz meg 2 másodperc alatt, őt ajánlanám.

2014. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!