Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó ingyenes MMORPG-t...

Valami jó ingyenes MMORPG-t keresek amivel hosszú időre leköthetném magam. Tudnátok Ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Neverwinter, a Rift és a Tera hármas között nem tudok dönteni, de más ötletet is szívesen veszek. Ha lehet indokoljátok is meg a választásotokat. Ja és még annyi hogy nem mai darab a gépem úgyhogy nem túl acélos, de a fent említett játékok mennének rajta.
2014. okt. 31. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ArcheAge, sok ismerősöm ajnározza a játékot, én idő szűkében nem mmo-zom azért kihagytam, de sok jó értékelést is kapott.
2014. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tera
2014. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neverwinter: Bitang jó akciódús harcrendszer, rengeteg, játékosok által készített kaland (te is könnyedén készíthetsz sajátot). Sajna nagyon gyorsan ki lehet maxolni egy karaktert (bár némelyeknek ez biztos pozitívum).


RIFT: Régimódi, WoW-szerű mechanika, de az a csúcsra járatva. Kiváló skill-és karakterfejlesztési rendszer, itt tényleg olyan karaktert alkotsz, amilyet akarsz. Imádom a játékot, de nekem a grafikája és a választható fajok nem tetszenek.


Tera: Gyönyörűszép világ, a Neverwinterhez hasonlóan élvezetes harcokkal. Nekem egy kicsit túl meseszerű és "animés".


ArcheAge: Tera a négyzeten. A fára mászástól a kalózkodáson át a parasztszimulátorig MINDEN van benne. Sajnos sok jó funkció (pl. a házépítás vagy az aukciós ház) csak a fizetős játékosok számára elérhető.


A maga módján mindegyik fantasztikus, én kisebb-nagyobb kihagyásokkal mindegyiket tolom. Amíg ilyen ingyenes alternatívák vannak, nincs az az isten, hogy én még egyszer havidíjat fizessek egy MMO-ért.

2014. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hiszem kipróbálom mindet :)
2014. nov. 1. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!