Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyen mmorpg? (kicsit...

Létezik ilyen mmorpg? (kicsit hosszú de pls olvasd el)

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amiben egy másik világot mutat be. És fontos lenne, hogy ne teleportok között kelljen egy egy map között átmenni, hanem mint ha egy Magyarország térképet néznél, és pl Pest megyében vagy, bármerre indulsz el átérsz egy megyébe :D Kicsit hülye példa :D Szal ne legyen megszabva h map1ről map2őre lehet menni, onnan meg ide és ide. Remélem érthető. Jah és még valami. Ne lehessen fegyót tuningolni h húú nekem ilyen erős meg izé, a pvpben ne a cuccok számítsanak, hanem hogy hogy tudsz játszani, hogy tudod kihasználni a mapot, illetve a képességeidet. (tudom elég zűrös, de nekem ILYEN KELL :D:D) Előre is kösz :D:D
2010. máj. 22. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm! Nagyon sokat segítettél!:D
2010. máj. 22. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz nem mmorpg, de a gta san andreas multiplayerje (samp) az ilyesmi.Vannak benne rpg serverek is, de azokat meg nem probaltam.Sztem egy probat megerne neked.A kovetkezo oldalon talalsz hozza rengeteg szervert:

[link] de a kliens is talal alabpol szervereket.

2010. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nah igen, abban nincs pvp, nem másik világ, és 1 map van. De azért kösz
2010. máj. 22. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem létezik, akkor mit válaszoljak? Igen van, de nem mondom meg! Azt hittem azért teszel fel kérdést, mert választ vársz rá. Mikor meg megtudod az igazat, nem tetszik, és engem hibáztatsz. Hát sajnálom.
2010. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amugy elég sok mmorpg-ben igy van h egyik helyröl át tudsz menni a másikra (amit pl egy kis folyóválaszt el is a hídon lehet átmenni), csak azért vannak átkelő portálok h nekeljen annyit menni a karakterrel.
2010. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hibáztattalak, utolsó, tudnál példát mondani?
2010. máj. 23. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen játék nincs.akkor felesleges lenne a szinted ha a cuccok nem számítanának.Elég jó gép kellene ahoz hogy pl:egy WoW ban mindent előre betöltsön.Akkor még azt hozzásem vettük hogy ez a készítőnek miért érné meg?Hiszen pár játék kivételével mindegyiken azvan hogy pénzért szerezhetsz erősebb fegyvert.
2010. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!