Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Essentials Group manager,...

Essentials Group manager, vagy PermissionEX?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb plugin, mert szerintem mind a 2 ugyanolyan szerepet tölt be. Szerintem a PermissionEX egy kicsit korszerűbb és fejlettebb. Felépítése mind a 2-nek azonos kb.

Válaszokat előre is köszönöm! :)

Am Craftbukkitról van szó, aki nem tudná.



2014. okt. 29. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

már bocs, de baromira nincs igazad XD


PEX messzemenően többet tud és engedélyez játékosok számára, + kevésbé hajlamos az összeomlásra sok plugin esetén, nem úgy mint az essentials group manager-e. Emellett a PEX-hez nem kell mindenképpen az essentials, ami nagy előny, ha pl behülyül az essentials és elkezdi tönkrevágni a szervert (igen, megtörtént).


Egyszer használtam az ess. groupját, 10 nap alatt korruptálta az összes fájlt a szerveren és rakhattam vissza az 1 hónappal azelőtti backupot + azzal is szívni kellett vagy 7 napot mire sikerült visszaállítani a szervert (és azóta is vannak bugok, hibák 2 hónap elteltével, amit lehet kézzel javítgatni, gondolok itt épületek hiányosságaira, eltűnt vagy nem működő shop rendszerre stb).


Én pex-re szavazok, még akkor is, ha valamivel bonyolultabb a kiosztása és beprogramozása, mint a group manager-nek. Engem eléggé megszívatott az az essentials, hogy ne bízzak meg benne vakon. PEX-szel még sose volt ilyen.

2014. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Akkor PermissionEX-et rakok bele.

2014. okt. 30. 12:15
 3/4 anonim válasza:
Hát, én nem szeretem a PEX-et... Képes fellül írni az OP-t és nagy bajt képes okozni. A GroupManagert én jobban szeretem használni, csak Essentials ismeret + kis idő kell és gyorsan meg. (A GroupManager parancsait nemárt kitapasztalni, vagy fórumon eligazodni, mert nem kell minden rangot egyesével megírni, hanem a legkissebbet egy parancsal belerakod a másikba és máris csak a plusz képességeket kell beírnod)
2014. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Boti466 ***** válasza:
Előttem lévőnek: a PEXben is van ilyen, csak ott neked kell beleírni a permissions.yml-be. Én PEXet ajánlom, mert egy kicsivel hosszabb parancsokért cserébe kapsz egy sokkal jobb plugint.
2014. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!