Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Nexus Mod Manager-t (NMM)...

A Nexus Mod Manager-t (NMM) hogyan kell használni? Nekem nem világos, mit és hová kell másolni. Többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát a NMM-t szeretném használni a Skyrim-hoz.

Találtam egy jó kis oldalt, ahol sok modot ajánlanak: [link]

Van egy videó is, ami megmutatja, hogy használjam a NMM-t, de én nem értem. Aki tudja, válaszoljon legyen szíves!

Minél részletesebb, annál jobb!


2014. okt. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig röhejesen egyszerű.

1. Csinálsz egy Nexus Mods Accountot (ugyanaz lesz érvényes a Skyrimhez, Fallouthoz, Dark Soulshoz, stb.), és bejelentkezel.

2. Elindítod a Nexus Mod Managert. Első induláskor végigszkenneli a gépedet, és felismeri a telepített játékokat.

3. A Skyrim Nexus honlapon kiválasztod a neked tetsző modot, és a zöld "DOWNLOAD (NMM)" ikonra böksz. A NMM automatikusan megnyílik, és telepíti neked az adott modot.

4. A Mods ablakban a kategóriáknál láthatod, mit telepítettél fel (az újonnan telepítetteket az Install Date oszlopban egy zöld + jel mutatja). Ha mondjuk egy páncélt töltöttél le, megnyitod az Armour pontot, kiválasztod a modot, és az "Activates the selected mod" gombbal (felülről a második puzzle-ikon, zöld nyíllal) aktiválod.

Ennyi!

Amióta létezik a NMM, soha nem kellett manuálisan modot telepítenem, minden tökéletesen működött vele.

2014. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki tudja, annak baromi egyszerű, de aki nem, mint pl. én, csak néz, és nem tudja, mit kell csinálni. Az NMM tök üres, sehol egy útmutató, hogy hogyan kell használni.
2015. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Tényleg? Én ráböktem a jobb felső sarokban levő Help kérdőjelre, és az elvitt erre az oldalra:

[link]

De ha beírod a Youtube keresőjébe, hogy Nexus Mod Manager, 28600 találatot fogsz kapni a használatáról.

2015. jan. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mely modok kombinálhatóak? Tehát 2 textúra modot engedélyezhetek, nem lesz gubanc?
2015. febr. 5. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ütik egymást, azt általában leírják a mod ismertetőjében.

Szerencsére ha valami gebasz lenne valamelyikkel, a következő újraindításnál le lehet tiltani. A sztori/küldetés modok viszont alaposan tönkretehetik a mentett állásokat, ezért mielőtt ilyesmit telepítesz, feltétlenül csinálj másolatot a mentésedről (Documents/my games/skyrim/saves)!

2015. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy van az, hogy csak egyből töltögeted le, az útvonalakat is be kell állítani, és egy kezdőnek pont ez okozza a legnagyobb nehézséget.
2019. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!