Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban...

A League of Legends játékban nemtudok dönteni meik karaktert vegyem meg. Ha lehet akkor Top-Mid-Bot-ra kellene 1-1 karakter. (? )

Figyelt kérdés
Ahri,Lee sin,Nocturne,Vayne,Aatrox,Braum,Darius,Hecarim,Thresh?????
2014. okt. 27. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdőjelet ne figyeljétek!!
2014. okt. 27. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Hmmm, érdemsebb kipróbálni őket, amikor ingyenesek, nehogy esetleg oylat váalssz, akinek nem jön be a stílusa - én pl. nem tudok kha zix-al játszani, kipróbáltam többször is, nem megy úgy, ahogy kellene, ezért nem vettem meg.

Viszont, ha nem tudsz várni, akkor én dariust vagy Braumot mondanám - ne mtdom ,askillshotok mennyire mennek, ileltve a nehezen kezelhető hősökkel hogy állsz.

2014. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem tök mind1 nehéz-vagy könnyű.Pld Shaco is nehéz mégis megtanultam vele játszani.Állandóan vele mentem és a végén meglett az eredménye.De azért köszi a választ.
2014. okt. 27. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés itt az, menynire érzed ahőst. Yasuot is meg lehe tanulni valamennyire, de ha nem érzed, nem guyan az. Illetven nem midneg,y hogy egy darius irányítasz, vagy egy sokkal nehezebb hőst - mondjuk syndrat.

Ahogy az se midnegy, hogy mennek -e a skillshotok ,vagy sem. Megtanulhatod thresh-t is, de ha nem megy a hook kiszáímtása és akombok, cseszheted. Itt errő lvan szó.

2014. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ÉRTSD a championt, ÉREZD, és TUDJ vele játszani.

Miden Ahri most nagyon erős egy jó builddel illetve helyes játékkal, Vayne egy tankybb supporttal nagyon jól tud ellenni botlanen, topra pedig inkább egy Gnart mondanék most, hogy jó, ha tudsz vele játszani. Thresh kiváló support, ahogy Braum is.

2014. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!