Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends-be melyik...

League Of Legends-be melyik az erősebb? Syndra vagy Orianna?

Figyelt kérdés
Mindkettő tetszik, de nem tudom, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni:/ Szerintetek?

2014. okt. 27. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Syndra nekem jobban bejön, és ütős mage jó kezekben, ellenben orianna supportosabb.
2014. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence Novák válasza:
Szerintem is Syndra erős könnyű vele játszani (bár ez mindenkinek más)! Szóval jahh Syndra :D
2014. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát jót kérdezel, mert mind a kettő nagyon erős karakter.

Syndra azért jó választás mert a az összes spell-je elég nagy dmg-et csinál, és könnyű vele agresszívan játszani.

Orianna meg azért jó, mert ha a gömb jó helyen van, akkor egy elég tisztességes combo-t tudsz vele csinálni ami ha nem öl meg, akkor is véged lesz mert az auto attack-jai egyre többet sebeznek, ha folyamatosan ugyanazt a championt, miniont, szörnyet attack-olod.

Ezek alapján én Oriannát ajánlom, bár ez saját vélemény :)

2014. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii. Mindenkinek megy a zöld kéz!:3
2014. okt. 30. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

orianna inkább csapatjátékra épül, pl full enemy teamet berántani ultival, ahol aztán kapják a burstöt ezerrel, pajzs, jó pozícionálás, csapattársak segítése.


Ezzel szemben syndra inkább nagy sebzésű, a stunja jó, de ha mindkét csapat értelmes, inkább oriannát vinném.


Syndra inkább solo rankedre jó, orianna meg csapat raknedre

2014. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!