Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik adc a jobb, erősebb...

Melyik adc a jobb, erősebb LoL-ban. Graves vagy Draves?

Figyelt kérdés

ez a kettő közül vagyok nagy bajba mert mind a 2 őt kedvelem

szóval szerintetek ? de ha van más adc ami jó akkor mondhatjátok. (a válaszokat köszi)



2013. szept. 14. 18:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja meg még esetleg Varus
2013. szept. 15. 12:30
 2/17 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Mind a három jó,Draven a legnehezebb ezek közül.
2013. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Clairvoyant ***** válasza:

Egyén válogatja, próbálj rájuk. Nekem a háromból a sorrend Draven, Varus, és csak utána Graves.


A legjobb ADC számomra Ashe, nagyon jó a basic attack moveja, pontosan be tudod határolni a last hiteket, könnyű ráérezni... na őt pont hogy nem sorolják a jó ADCk közé :) A teamünkben a fő ADC meg Twitch mániás, ami szerintem játszhatatlan... ezért sem érdemes másra hallgatni, próbáld végig őket.

2013. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Előzőhöz írnám hogy twitch az nagyon erős adcarry csak late game teljesedik ki nem early mint pl. Draven v Caitlyn. SZerintem draven latebe is erős csak nincs escape abilityje mint pl gravesnek vagy twitchnek ezért ha elkapják akkor a teamfightot meg is nyeri az enemy. Draven szerintem jobb egyébként
2013. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
draven el is lehet menekülni : benyomod ellenre a az E-t az lelassítja
2013. szept. 16. 17:12
 6/17 anonim ***** válasza:
A legerősebb adc Vayne! Mégpedig a true damage miatt. Lategame-ben mindenkit odaver. Graves és Draven is jó adc. Dravennek több támadást segítő spellje van nagyobbakat lehet vele ütni hirtelenjében mint mondjuk Gravessel. Viszont gravessel okosabban lehet játszani kisebb elo-ban. Jóval könnyebb. Twich nem rossz adc de akinek nem fekszik az a stílus amit twich képvisel az inkább ne próbálkozzon vele. Szerintem a játékban a legjobb adc legalábbis az én személyes kedvencem az Ezreal a sokszínűsége miatt. De a legerősebb az csakis vayne. Ja, és varus sem rossz adc, könnyű vele játszani.
2013. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem még Kog'Maw jött be nagyon. Még csak párszor játszottam vele, de tervezem, hogy megveszem. Kisebb szinten viszonylag ritkán látni, de magas szintű játékosok körében népszerű, szóval van benne potenciál. nagyon jól tud poke-olni az ultijával. Csak nincs escape ability-je úgyhogy kell mellé egy jó support, szóval talán solo játékosnak kevésbé kedvező.
2013. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy melyik az erősebb. Ez tényleg egyén és hangulat függő. Nekem az egyik barátom tök béna a könnyebb karakterekkel és a nehezekkel mert irtózatosan jól játszik.
2013. szept. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok bocsi a hírdetésért de szerintem megéri kipróbálni a dolgot személy szerint haverom kipróbálta azt mondta neki bejött a dolog leírás és link a vidiben:

/watch?v=muBkuWXwee8

nézd meg told fel 10 re nem veszítesz semmit és kapsz 50 000 rp-t is :) ha nem működne letörlöm a vidit is

2013. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
50 000 rp ? higgyem is el ?
2013. szept. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!