Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends-be Pantheon...

Leauge of Legends-be Pantheon vagy Fiddlesticks az erősebb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
egymás ellen vagy külön külön?
2014. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szerepben.

Pantheon topra eléggé erős, és nem is bannolják gyakran. 6.szint után az ultijával távolról is jól lehet engagelni, és megfordíttani veszettnek tűnő helyzeteket is.

Fiddle is jó champ, midre régen sokat vitték, de most az eléggé out of meta, junglerként viszont simán tudja carryzni a meccset, oda szerintem jó, viszont 1350 IP-ért ott van az Evelynn, aki szintén AP jungler, és a mostani állás szerint az egyik legjobb.

2014. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
okés kösz. nem egymás ellen hanem amúgy de már megvettem Pantheon-t . és Rengar vagy Syndra ??
2014. aug. 22. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengar szét van nerfelve, ha ügyes vagy, akkor okés, de szerintem így már nem olyan nagy szám, meg ugye 6. szint előtt nem tud olyan könnyen gankelni, mint pl Evelynn vagy Lee Sin.

Sindra szerintem nagyon OP, iszonyat bursttel, nem véletlenül használják sokat LCS-ben. Ellenben elég skilligényes, tipikusan olyan champion, akivel sokat kell gyakorolni, hogy értékelhetően játsz vele, ha Master Yi a nehézségi skála egyik vége, akkor Orianna és Sindra az ellenkező végén van ;))

2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen 28-as vagyok szóval jónak kéne lennem és mire Rankedozni megyek addig megakarok venni 2-3 karakter. csak nemtudom melyiket :/
2014. aug. 23. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
30-as szinten szerintem ne menj egyből rankedezni, várd meg, amíg még lesz pár jó championod, meg legalább 2 teljes rúnaoldalad, és persze a gyakorlat is fontos. Szerintem inkább megéri később kezdeni és jó eséllyel normális helyre kerülni, mint 30-as szint elérésekor egyből nekiállni, aztán a bronz aljáról felszenvedni magad.
2014. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát jó oké. de egyből Silver akarok lenni. de addigra lesz 2-3 új champion
2014. aug. 24. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Silver V-be jó eséllyel bekerülsz, egyik LoL-os ismerősöm most került be 3 győzelemmel, bár nyilván számít a többi meccsen nyújtott teljesítmény is.
2014. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!