Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Pantheonnal...

Hogyan kell Pantheonnal játszani? League of Legends?

Figyelt kérdés

Inkább használjam a képességeit, vagy menjek rá az aa-ra(vegyek neki damaget és attack speedet)?

Mert ha a képességeit használom, hamar kimanázódok és szinte mindig marad az ellenfélnek párszáz hp-ja.

És az ultit hogyan kell használni? Mert sokszor volt már úgy, hogy bejelöltem a területet, és mire odaugrott volna már az ellenség hatótávon kívül volt.

Meg az E-je, nekem annyira nem tetszik(vagy én nem tudok vele ölni), mivel sokáig hadonászik a lándzsájával, de a sebzés közben pedig nem nagy(mivel szétoszlik).Mondjuk az E képesség passzívja az elég jó.


Tudnátok adni valami tanácsot vele kapcsolatban?



2014. júl. 3. 15:17
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Pantheon sok helyre jó. Top, jungle, de láttam már supportkent is. A kérdésedből gondolom, hogy nem vagy még ranked szinten, tehát simán mehetsz supportolni is vele.


1v1-ben nagyon erős. Ha toppon játszod érdemes a q-t húzni és azzal harassolni az ellenfeled.

Mindenképpen érdemes neki valami tanky itemet venni, mert nagyon papír és könnyen elburstölnek.


A mana miatt ne aggódj, ha az összes manád arra megy el, hogy harassolod vele az ellenfeled, akkor mire elfogy, már meg is tudod ölni. Semmiképpen se farmolj e-vel, és csakis akkor ugorj rá, ha már meg akarod ölni. Ha még nincs elég alacsony hp-n hozzá, akkor csak manakidobás a stun.


Az ulti kiválóan alkalmas teleportnak, akár vissza a lane-re, akár dragonhoz, de nagyon jól lehet vele üldözni, sőt menekülni is. Tény, hogy könnyű előle kitérni, de nem is ezzel kell elkezdeni a csatákat, várd meg amíg elkezdődik a teamfight és akkor ugorj a közepébe.

Remélem tudtam valamit segíteni. :)

2014. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pantheon őszintén szólva elég egyszerű, q-val lepokeolod az enemyt. Nem érdemes fulladra építeni, kell 1-2 tanky item, pl. Randuin, Banshee's Veil (jó passzív). [link] Ez egy ad offtank build, én ezt szoktam neki használni, találsz még itt neki rúnát meg masteryt, sőt, a lap alján tippek is vannak.

Gondolom junglebe használod, a fent linkelt build junglebe való. Ha topolsz, akkor ezt: [link]

Midre is viszik, bár az kicsit hülyeség, mert nagyon kicounterelik a midesek.

2014. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Midre is vihető, csak már kiment a divatból. Topra erős, csak könnyű counterelni. Manára csak a Q-t használd és csak enenmy harassra, farmra ne!. Q W E Q kombó és kb. halott az enemy adc.
2014. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok még rankedos, még csak 23-as szinten vagyok.(Sajnos mostanában nincs időm pvp-zni(nem mintha azelőtt olyan sokat játszottam volna, van vagy 6 winem, meg vagy ugyanennyi lossom, de gondoltam 25-ig nem megyek pvp-zni, csak néha haverokkal nyomtunk egy-két meccset))

A q-ját azt fejlesztettem, de sokszor használtam a w-t is, az e-t azt ritkábban, de mondom a passzív miatt, azt is fejlesztettem.

Mondjuk, ha megszerzem a blue buffot, akkor nagyon jó, mivel akkor nem sajnálom a manát. De majd kipróbálom, hogy legfőképpen a q-ra gyúrjak.

Az ultival akkor is lehet menekülni, ha az ellenfél/ellenfelek a "seggemben"(de veheted akár szó szerint is, mivel tényleg olyan közel voltak a legutóbbi meccsen) vannak?? Szóval megállok megnyomom az r-t, és hány mp után ugrik el?? Mert olyankor egy-két mp is sokat számít.

És ha pl. messziről bejelölöm a célpontot(mármint az ultival), akkor én látok egy zöld kört, ahova fog ugrani. Ezt lássa az ellenfél is? Mert ha igen, akkor tényleg nagyon könnyű ellene kitérni(akár még egy flash-t is megér).


Mivel nem pvp-zek(majd), hanem csak botok ellen játszok, nincs értelme a jungleba menni, hanem két játékos van topon. Mondjuk lehet, hogy jungleba jobb lenne, az ultival szépen lehetne gankelni.

Lehet, hogy meg fogom venni, mivel most júliusban lesz hozzá olcsón skin, addig meg remélem megtanulok vele játszani.


Köszönöm mindenkinek a válaszát, mindenkinek adok zöld pacsit.

2014. júl. 3. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Igen, a kört látja az ellenfél is.

2014. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem nem érdemes vele menekülni, mert aránylag hosszú a castolási idő, és utol fognak érni, de a w-vel a minionokra (ellenséges minionokra) kiugorhatsz.
2014. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Alacsony szinten be lehet szivatni sokakat az ultiddal. Ha pl. bokorba menekulsz topon a jungeles gankja elől, akkor ő nyilvan arra számít, hogy egyenesen futsz a tornyod felé, ezért megpróbálja elzárni az utad. Te viszont ahogy beérsz a bokorba és eltűnsz a szeme elől, benyomod az ultid és mire a támadó észbe kapna már ott sem vagy.


A zöld kört először csak Te látod, amíg fel nem ugrasz a levegőbe, aztán amikor már zúgsz le, akkor már az ellenfél is látja.


23-as szinten már bőven érdemes próbálgatni a jungle-t. Már vannak rúnáid, elég masteryd is, javaslom, hogy gyúrj rá a jungelezésre.

2014. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!