Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, RP vásárlás...

League of Legends, RP vásárlás, hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval regisztráltam magam a Paypalon. De nem tudom, hogy hogyan működik. Fel kell nekem oda tölteni pénzt, vagy ha a LoL-ban rámegyek, hogy szeretnék rp-t venni, kiválasztom, hogy paypallal szeretnék fizetni, és azután mi van?


És ha csak simán kártyával szeretnék fizetni? Akkor a bankkártya számát kell megadni, vagy a számlaszámomat?


Valaki segítene? Előre is köszönöm



2014. júl. 1. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Már rájöttem. Működik rendesen. Már le is húzta a pénzt a számláról.
2014. júl. 1. 17:16
 2/3 anonim válasza:

Leirnad hogy is ment pontosan lépésről lépésre?Pl: regisztráltam xy ra-aztán elküldtem ... Sms

t remelem erted ,mert nagyon kezdő vagyok ezen a téren :(

2014. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval én a paypal-on keresztül fizettem.

Először is regisztráltam a [link] weboldalon(sign up).

Itt van egy leírás lépésről lépésre( [link] én eszerint csináltam.

Nem olyan komplikált.

Azután bejelentkezel a paypal-ra, azthiszem kikell választani pár biztonsági kérdést, rá a választ. Ha már bent vagy, akkor jobb oldalon kell lennie egy olyan kékes felületnek, ahol van pár sor írva. Ha jól emlékszek, akkor regisztrálni kell a kártyádat(valami ki van írva angolulm már nem emlékszek, de ha jó vagy angolból, akkor megérted, miről van szó). Azután 2-3 nap múlva/belül levon a számládról 1,5 eurót(amit meg fogsz kapni, az első tranzakció után). Az internet bankingon keresztül megnézed, hogy ki vonta le ezt a pénzmennyiséget, és a megjegyzés fülnél kell lenni egy kódnak(valami ilyesmi: PP*1234CODE). Ha megint rámész a paypalra, akkor tudod hitelesíteni a bankkártyádat(verifying bank card, vagy valami ilyesmi), és beírod a 4 jegyű kódot, és már működik is.

Nem tudom, hogy te szeretnél e venni rp-t, de az is nagyon egyszerű. Szóval ha már mindennel meg vagy(a paypal részéről), akkor rámész a shopra, kiválasztod a csomagot, kiválasztod a fizetés eszközét(paypal), nyomsz egy tovább(next) gombot, kidob egy ablakot, bejelentkezel a paypalra, megerősíted a tranzakció, és kész is van. Rögtön meg is kapod az rp-t, és máris le is vonja a pénzt a kártyáról.


Remélem tudtam segíteni, ha valami nem világos írj bátran.

2014. júl. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!