Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányok, fiúk, szünidőben...

Lányok, fiúk, szünidőben szoktatok reggelig játszani valamelyik PC-játékkal? :]

Figyelt kérdés
Minecraftozok single-ben, és hiába vagyok álmos, nem tudom abbahagyni. :)
2014. okt. 26. 02:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem, de régebben szünidőn kívül is, reggelig játszottam hétköznaponként is.
2014. okt. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :)
2014. okt. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Single-ben? Mocskos alkalmi játékos.
2014. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
ha van időm ak bármivel játszok hajnalig. minecraftra is volt már példa. de erősebben a wowra volt jellemző. Jó volt a guildtagokkal tartani a kapcsolatot órárol órára.
2014. okt. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem annyira régen, de azért nem is annyira mostanában volt, hogy iskolás voltam és a CoD 5-6-7 ,Prototype,Burnout paradise,Stubs The Zombie játékok legnehezebb módon való átvitele volt a fontos.

Mind más természetű játék, mégis tetszettek.

Azt hiszem olyan 2007-8 körül lehetett ez.

Volt hogy 3 órakor még fent voltam, és már gondolkodtam hogy érdemes-e aludni, vagy nyomkodjam 6ig, aztán készülődjek az iskolába.

Ha valaki szereti az ilyesmit, akkor elő fordul...

2014. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mikor koleszos voltam minden reggelik Loloztam, előtte meg wowoztam, sokszor alvás nélkül mentem iskolába. Most már nem jellemző.
2014. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dromedarbalu válasza:

Ez már beteges!

Nem normális ilyen szarokra ennyi időt elcseszni és fáradtnak lenni miatta.

Én pl soha nem vagyok nagyon fáratt de néha egy kicsit előfordul azért, pedig heti 9 edzésem van 3 sportból és hajnali edzéseim is vannak.

Életem első számítógépes játékát most a nyáron 17 évesen telepítettem fel. Pedig informatikát tanulok!

Eddig elég volt az iPad mert egyszerűen nem használok ki egy gépet.

(Mostmár igen (programozás))


Gondolkozzatok el hogy melyik életmód a jobb, kettőnk közül kinek lessz (ált van :)) hamarabb csaja. Melyikünk lessz jobb fizikumú és tanuló.


Ezt nem menőzésből írtam! Hanem hogy magatokra ismerjetek és megértsétek hogy ez nem jó így!

Majd csak később értitek meg hogy ezt nem teljesen így kellett volna.


!!!TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

2014. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dotázni szoktam néha-néha hajnalig, de nem igazán nézem az időt, van hogy 9kor már abbahagyom, meg van hogy megy hajnali 3-ig.
2014. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
GYK-zom. Olyan, mint egy kvíz.
2014. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A #7-essel részben egyetértek-túl sok embert ismerek, aki a hobbija miatt beáldozta a jövőjét. Mikor a boltokban töltöd majd éjszaka az árut, nosztalgiával gondolhatsz rá vissza, milyen jókat játszottál. Közben meg az az osztálytársad, aki tanult, igazgatója lett annak a cégnek, ahol te árufeltöltő vagy. Gondold meg, van-e értelme.

Vicces, de én így majd' 40 évesen többet játszom, mint tizenévesen. Az üzlet megy, a gyerekeim már nagyok, az asszony meg kilenckor lefekszik, úgyhogy van időm bőven.

2014. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!