Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha szeretek...

Miért van az, hogy ha szeretek valakit és elkezdek vele ismerkedni, mondjuk el is jön hozzám, akkor valamelyik barátommal összejön?

Figyelt kérdés
Persze az jó dolog, hogy így rajtam keresztül jönnek létre kapcsolatok, de zavar is.

2014. okt. 24. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Uhh hát elhiszem, hogy rossz lehet közvetítőnek lenni.
2014. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a barátaidban nincs annyi, hogy nem jövünk össze azzal a csajjal, amelyikre a barátom vadászik...
2014. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom el,hogy "vadászok" rá.
2014. okt. 24. 23:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el!
2014. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, haveromnak olyan könnyen megy a csajozás.Legutónn odament a csajhoz, elmondta,hogy neki 9 méter van a belében,aztán 2 perc után smároltak.
2014. okt. 24. 23:50
 6/11 anonim ***** válasza:
mert magas vékony gyik vagy mennyé egyé még nokedlit
2014. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az életemet végigkísérte ez az átok. :D Mindig összeismerkedek egy lánnyal és tuti, hogy valamelyik haverommal meglép. :D Mindegy, már megszoktam, hogy értéktelen vagyok...
2014. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok srácok :D Volt hogy az általam kiszemelt csaj összeakart jönni a szobatársaimmal szépen sorban, de nem kellett egyiknek sem. (3 emberről van szó). Aztán meg nekem rinyált hogy ő nem kell senkinek... De az meg gyakran megesik velem is hogy az általam kiszemelt lány valamelyik szobatársamba szeret bele :D De valahogy már nem tud érdekelni :)
2014. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magas vékony. Magas vagyok, de nem vékony,mivel gyúrok.
2014. okt. 25. 00:50
 10/11 A kérdező kommentje:
És a mai nappal a történele megismételte önmagát.Ha létezik a sors, akkor én szarrá verem azt, aki írta.
2014. nov. 1. 03:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!