Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Talont még mindig megéri...

Talont még mindig megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! LOL-ban szeretnék még egy midest aki talon lenne, de most nerfelték. Maga a karakter tetszik csak nem tudom lennék-e vele olyan mint egy akalival vagy egy kataval vagy egy zeddel, az E silence hiánya miatt.

Szerintetek megéri, vagy inkább nézzek magamnak mást?



2014. okt. 21. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Így is nagyon erős, mert a sebzését nem nerfelték, a silence helyett pedig slow-ot kapott az E-je. Katarinánál és Akalinál jobb szerintem, én inkább Zedhez hasonlítanám, bár Talon kevésbé skilles. Ha AD mides assasint szeretnél, teljesen megéri, bár az asasinok ebben a metában kevésbé erősek, midre assasinok közül szinte csak Talont, Zedet és Fizzt (néha Yasuot) szokták vinni komolyabb szinten, Katát és Akalit nem, viszont APs mágusokat nagy területi bursttel annál inkább (Ziggs, Ori, Syndra, Xerath).
2014. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!