Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Graves VS Lucian? ( League Of...

Graves VS Lucian? ( League Of Legends )

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb? Melyiket éri meg megvenni? Graves 4800. Lucian 6300.

Tapasztalatok?



2014. okt. 20. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Lucian-t sokat bannolják nagy szinten, mivel a csúszása E no mana costos lett.


Graves, akárcsak Lucian, elég erős, graves mellett szól a passzív (10 lövés +10 armor + 10 magic resist), ami early gameben sokat segít, nem tud úgy megcsapkodni az ellenfél. Late gameben Lucian éri meg jobban, a hosszabb távú ultija miatt és a hihetetlenül alacsony E dodge végett.


Én Luciant mondanám, de Graves-nek is megvannak a maga szépségei.

2014. okt. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Lucian. Az előző nem jól mondta, az E képessége már manaba kerül az új patchben. Graves egy nagyon régi champion, Lucian gyakorlatilag Graves tovább fejlesztett változata. Én szeretem Graves stílusát, de ha rangot akarok növelni egyértelműen a fekát viszem, mert erősebb :P
2014. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

már manás a csúszása? nem szoktam adc-zni :)

De igen, Luciánus barát azért bivalyabb

2014. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért LCS-ben is játszotték Gravest egy időben, amúgy meg challenger alatt kb tökmindegy, hogy kivel játszol. Az emberek hajlamosak ezt túl komolyan venni. Szóval én inkább Gravest ajánlanám, Lucian nekem túl mainstream XD
2014. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom senki sem érti. Nem attól lesz erős egy champion mert sokan játszanak vele vagy hogy mert lucian hű de gyors és szétkap mindenkit late-ben. Sokan nem tudnak Lucian ellen játszani a saját gyengeségükből ezért látszik erősnek annyira a többi adc-vel szemben. Kétségtelen nekem is az egyik kedven adc-m de figyelj rám 3 dolog számít igazán!! 1. Hogy az adott metában melyik az erős tehát ki az akit a legutóbbi patchben buffoltak vagy nerfeltek. 2. Team Comp szemponjátból melyiket éri hozni tehát hogy melyik adc passzol legjobban a csapat harc modorához és 3. Hogy te melyik championnel tudsz jobban játszani! És ez a legfontosabb! Ne a countert nézd hogy úristen a sok bronzos lol counteren kire szavaz, az hülyeség. Elárulom hogy diamond-ig nem is skill számít hanem az hogy te mennyire jól ismered a játékot. Mennyire helyezkedsz jól teamfightokban, mennyire farmolsz jól, mennyire vagy nyugodt, higgadt, mennyire jó a reakció időd vagy hogy mennyire jól buildelsz valaki ellen lane fázisban. Én azt mondom hogy LUCIAN-t vedd meg mert hiába nerfelik vagy erősítik mindig is egy stabil és népszerű adc marad pont olyan amilyen népszerű Lee Sin a jungleban vagy a Thresh a supp-ok közül. Inkább dönts te mert te fogsz vele játszani csakis te tudhatod hogy neked melyik champion adja majd. Próbáld ki őket hogy melyik játékstílus fekszik neked jobban és az alapján dönts. Én egyébként Gravest is nagyon szeretem mert szeretem a játékstílusát. Jól lehet vele tradelni, passív tudok maradni a laning fázisban és hasznos teamfightokban is. De ahogy mondtam a te döntésed. GL HF!
2014. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Köszi a választ, látom értesz a lol.hoz ! :D
2014. okt. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!