Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends. Fiora vagy...

League of Legends. Fiora vagy Yasuo?

Figyelt kérdés
Kit érdemes megvenni, ki op-bb és miért? :)

2014. okt. 10. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ mellyik lanera szeretnéd vinni. Fiora Top Lane-re van, nagyon op óriási DMG-je van. Yasuo pl. a kedvenc karim, rankeden midre nagyon OP. Top Vagy Midre akarsz champet?:D
2014. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát. Igazából midre, de fiora sebessége és ereje az ami lenyűgöz :D Bár yasuo is tud aprítani, ha jól kezelik. Akkor ezek szerint yasuo-t érdemes megvennem és kitanulnom :D köszönöm.
2014. okt. 12. 18:06
 3/8 Nekem osztán 8 válasza:
Egyik karakterrel sem kell tudnod játszani(fiora,yasuo) lefejeled billentyűzetedet és penta. :)
2014. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szeretem a kihívást :3 azt mondják yasuo-val a játékosok 80%-a nem tud rendesen játszani. Ehm. Challenge accepted.
2014. okt. 12. 22:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit még, hogy a lolban nincs csettintésre pentázó champ. Vannak op-k, de billentyűzetbe fejelősek nem :D
2014. okt. 12. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiorával könnyű játszani... mielőtt meghalsz, nyomsz egy R-t. Viszont Yasuo-hoz sokkal több időzítés kell.
2014. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos. Megvettem fiorát. És hát mit mondjak, ezt már én érzem úgy hogy csalás :'D. Első pár körben haltam és haltam, mert nem voltam hozzászokva hogy milyen papir az early game-em. Aztán mostmár mindig nekem a legjobb a statom a csapatban, és elfeedelve még yasuo-t is pár klikkel alázza. A solo baron loadoutomat használva meg még viccesebb :D antitank
2014. okt. 15. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:

5.

Master Yi:Am i joke to you?

2022. ápr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!