Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 15 (vagy talán bármelyik)...

Fifa 15 (vagy talán bármelyik)! Van aki tapasztalt?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék, hogy szerintetek megéri-e úgy játszani ahogy én, vagy pedig változtassak.


Szóval minden nap az a célom, hogy legalább 5000 coint összeszedjek, (vagy 7500-at) hogy 1 arany paklit ki tudjak nyitni. Bár számomra kérdéses, hogy megéri-e. Mivel már kb 10-11 kinyitás után 75-ös ritka a legnagyobb értékű játékos, amit megszereztem. Ha összegyűjténém akkor szerintem nagyon sok idő lenne, és mellette a szerződéseket is állandóan vennem kéne, meg a többi fogyóeszközt.


Nektek jött már ki nagy lap? Nekem talán a 13-ban egy Lucas volt, és ennyi. Az átigazolási piac meg tele van fullos eladó játékosokkal, tehát azokat is valakinek ki kellett nyitni.


Eddig ez a vakszerencse vagy zsákbamacska dologgal csak a pénzem ment mindig el.

Ráadásul az árak irreálisak, pl . egy átlag 80-as játékos 1-2 ezerr coin, egy 84-es megmár megfizethetetlen. (20.000)



2014. okt. 3. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Halandó embernek értelmetlen nyitogatni őket, így volt ez a többi FIFA-ba is.
2014. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak semmi értelme ,hogy 1-et nyitogatsz nagy makonya kell hozzá hogy találj vmit. Én nagyon sokat játszom a FIFA 14 ben nagyon sok IF et találtam. Én össze gyűjtöm a pénzt (meg üzletelek)és ha neki állok nyitogatni min. a 10 egymás után.(a 15 ről van szó) eddig Schweinsteiger,IF Tevez a mérleg.
2014. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 7500 ból játékost veszek amikor összejön a csapat elég 1-2 ezres játékosokat venni sokkal könnyebb lessz ilyen csapattal zsetont farmolni. amikor már van egy jó csapatod akkor érdemes: Ilyesmi csapatból érdemes megvenni: Palacio , Higuain , Honda , Nagatomo , Johnatan , De rossi , Evra , Vidic , Barzagli , Maggio (tudom 500 zseton de rohadt jól teljesít) , Buffon Cserepad: Tatarusunu , Britos , Rodrigez , De Guzmán , MVila , LLorente , Di Natale (4-1-2-1-2) . Ez seria a ból olcsó és jó keret te össze rakhassz hasonlót csak tipp volt és utána érdemes nyitogatni de ne 5000 set mert nem éri meg.
2014. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
+ most nehéz infet nyitni mivel még csak 3 csapat van infből.
2014. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
If (fekete)játékos mindig ugyan annyi van,mert csak azokat tudod megtalálni a csomagokba akik benne vannak a hét csapatába tehát most már nincs a csomagokba az előző hét csapatából!!!Mindig szerda este váltanak.PL IF Neymart vagy Diego Costát már tudsz találni csak ha megveszed !!
2014. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!